İL İL HASTANELER

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 

  Antalya Atatürk Devlet Hastanesi   
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 
Hastane Adı: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 
Telefon: (0242) 345 45 50
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: Anafartalar (Güllük) Caddesi
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.aadh.gov.tr
Harita: Antalya Atatürk Devlet Hastanesi  Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1968 yılında 5 katlı ve 120 yatak kapasitesiyle hizmete açılmış, ancak zaman içerisinde SSK güvenceli hasta sayısının artması nedeniyle, 200 yatak kapasitesine yükseltilmiştir. Daha sonra Antalya SSK Müdürlüğü’nden boşalan ek hizmet binası, Poliklinik binası şeklinde düzenlenerek 1994 yılında hizmete açılmış ve bu binaya Çocuk Servisi ve 26 poliklinik odası taşınmasıyla hastanemiz yatak kapasitesi 280 yatağa yükseltilerek hizmet vermeye devam etmiştir. Hemodiyaliz Ünitesi 1995 yılında açılarak 5 makine ile hizmet vermeye başlamış, daha sonra 12 makineye yükseltilmiştir. B Blok Hastane binası 1998 yılı içerisinde tamamlanmıştır. 1998 yılında 560 yatak kapasitesine ulaşarak, yaklaşık 25000 metrekare alan üzerinde tam teşekküllü birimleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’na devredilen SSK Antalya Hastanesi, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi adını almıştır.

Yorumlar
Hasan İnce :Sayın yöneticiler yeni açılan kadın doğum ve çocuk hastanesinin adresini gösteren hastane içindeki afişin alan mahallesinden KIRCAMİ mahallesine değiştirilmesi adres bulmayı kolaylaştıracaktır.Saygılarımla arz ederim.
04.12.2014

Tuna Altınner :benim dişlerim çok saglıklı degil yani ben dişlermi akşamları fırçalıyorum doktor bey
30.07.2014

Aytekin İşlek :sayın yetkililer çoçuk ve yeni doğan bölümlerini ayrı bir hastane yapmışsınız çok güzel olmuş fakat devletin hastanesi otoparkı paralı olmamalı toplam 5dk park parası 5t olurda bu kadar olmaz el insaf insanların paraları olmayabilir ben ogün için emanet araçla gelmiştim inanın 5t vardı onuda otoparka verdim. insanların arabası var diye soygunculuğa gerek yokkkkkk.. yazıklar olsun
03.07.2014

Gülmetin Kıral :Hastahanenizin randevu sistemi çok iyi olup diğer hastahanelere uymamaktadır.hastahaneye muayene gelen hasta saatlerce beklemeyip zamanını öldürmemektedir.yalnız bir eksiklik var.bu randevu sisteminde saat 12 de açılıp kayıt almak için çok ugraşilmakta ve sayfa 10ve15 dakıka açılmamakta açilmamaktadır.Sayfa açıldığında gideceginiz poliknikin sabah kikontejanı dolmuş oluyor.Buda çalışan şahıslara dezavantaj oluyor.Budurum TLF.aynı.Bunun duzeltilmesini saygılarımla rica ediyorum.
09.03.2011

Nimet İzgi :önceki sayfanı daha anlaşılırdı.Yeni sayfanızda vatandaşın aradığı bilgilere ulaşma için bigisayar müptelası olması gerkiyor. radevu,labaratuvar,doktorların poliklinik günlerini vs görebileceği bir oluşturulursa daha iyi olabilir.
21.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. Mehmet Cenk Belibağlı Uzm.Dr. Mehmet Cenk Belibağlı

 

[Hata Bildir]