İL İL HASTANELER

Antalya Yaşam Hastanesi

  Antalya Yaşam Hastanesi  
Antalya Yaşam Hastanesi
Hastane Adı: Antalya Yaşam Hastanesi
Telefon: (0242) 310 80 90
Faks: (0242) 310 80 70
Adres: Şirinyalı Mahallesi 1487 Sokak No: 4
İlçe: Antalya Merkezi
İl: Antalya
Web Adres: www.antalyayasam.com
Harita: Antalya Yaşam Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1995 yılından bu yana “Önce İnsan” felsefesiyle bu kutsal görevi yerine getirmeye çalışan bir ekibiz. Etik değerlerimizden ödün vermeden sürdürdüğümüz hizmetlerimizi güvenilir ve çağdaş bir anlayışla her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Yenilikçi yapımızdan taviz vermeden en iyi sonuca ulaşmak; daima öncelikli amaçlarımızdan biri olmuştur. Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünyada üretilen son teknolojileri de kullanarak uzman ve güler yüzlü kadromuzla en iyi sonuçları almak için daima gayret içindeyiz. Yaptığımız tüm yatırımlar ve çalışmalar insan sağlığına ve yaşamına verdiğimiz önemin doğal sürecidir. Tecrübeli kadromuz, gelişmiş altyapımız ve donanımımız ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Dünya standartlarımızdaki teşhis ve tedavi ünitelerimizle yüksek seviyedeki hasta memnuniyetimizi devam ettirmek için severek çalışıyoruz. İşimize sevgiyi yansıtarak insan yaşamına değer veriyor ve bu doğrultuda büyümeye devam ediyoruz.

Antalya Yaşam Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Tıbbın en temel doğrusu olan, önce zarar vermemek ilkesiyle, etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini; Hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan, güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile, hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek, hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün/24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermektir.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetlerinde üstlendiğimiz görevimizi, toplam kalite ilkelerine uygun, en gelişmiş tıp standartlarında, güvenilirliği ve saygınlığı ile sürekliliği sağlanmış, Kurumsal kimliği ile çalışanları bütünleşmiş bir şekilde, Türkiye'nin ve Akdeniz Bölgesinin uluslararası düzeyde, saygın ve referans hastanesi olarak sürdürmektir.

Yorumlar
Metin Talay :hastanenizde kolonoskopi ve endeskopi yaptırdım rektum ca teşhisi kondu tetkiklerimi yapan sayın doçent dr ahmet yekta tüzün hocama ameliyatımı yapan profesör doktor mehmet öğüş hocama 3 üçüncü kat servis hemşirelerine güleryüzleri ilgi ve alakarına sonsuz teşekkürlerimle
16.12.2014

Hasan İlhami Aygör :Hastalığım sürecinde güler yüzünü, ilgisini ,pozitif enerjisini eksik etmeyen saygıdeğer insan Doç.Dr.Ahmet Yekta Tüzün beyefendiye şükranlarımı sunuyorum..
19.04.2014

Sabite Doğan :Merhabalar Her özel hastanede olduğu gibi sizdede güleryüz ilgi var.Fakat nereye kadar ilgi var bu tartışılır.Annem 2 gece hastanenizde yoğun bakım ünitesinde kaldı.2. gecede kaybettik.Dr.lardan.gerekli bilgi alabilmek,hastamızın durumundan haberdar olmak o kadar ayaküstü olduki veya alamamak .Aynı durumda sizin yakınlarınız olsaydı bu durumu kabullenirmiydiniz ?Sanmıyorum.....Empati sıfır.Herşey ticari .Ayrıca dahada can yakan durum cenazemizi morgdan alırken girdiğimiz o alan inanılmaz saygısızca.Çöp konteynırları hertürlü atıkların ve hastane kalabalığının olduğu bölümden sizin anlayışınıza göre bize ait olan atığı gözleri yaşlı olarak aldık.Bize göre bizi doğuran en sevgili varlığımızı ANNEMİZİ..................
28.10.2013

Fatmaana Uyar :ÇOCUK DOKTORU ÜMİT BAŞER HAKKINDA;05.10.2013 TARİHİNDE ANTALYA YAŞAM HASTANESİNE GELDİK OĞLUM NAİL EYMEN UYAR ATEŞLİ VE BOĞAZ ENFEKSİYONU GEÇİRİYORDU AMA DOKTOR ÜMİT BAŞER BOĞAZINA BİLE BAKMADAN VİRAL DEYİP GÖNDERDİ EVDEKİ İLACI KULLANIN DEDİ,AMA COCUĞUMUN HASTALIĞI ARTI GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM BÖYLE İLGİSİZ DOKTOR BARINDIRMAYIN GEREĞİNİ YAPARSINIZ İNŞALLAH
08.10.2013

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

 

[Hata Bildir]