İL İL HASTANELER

Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi

  Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi  
Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi
Telefon: 0(442) 231 11 11
Faks: 0(442) 236 10 14
Adres: Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum
İlçe: Erzurum Merkez
İl: Erzurum
Web Adres: www.atauni.edu.tr
Harita: Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi tanıtım sayfası. Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi randevu alma.

Yorumlar
Dilo Şahin :verilen telefon numaraları yalnıştır. santral telefon numarası 04423446666 ve 04423447777 faks ise 0442 2311301 dir. bununla birlikte hastanemiz randevuyla çalışmamaktadır. bilgilerinize...
22.05.2014

Nevin Koç :GENEL CER.(HEPATOBİLER CERRAHİ) DR. GÜRKAN ÖZTÜRK'E VE GENEL CER. 8. KAT TÜM HEMŞİRELERİNE VE DİĞER TÜM PERSONELLERİNE ÇOK TŞK. EDİYORUM. BENİM DAYIM KARACİĞER CA RESUL BAĞIŞ 1 AYDIR TEDAVİ GÖRMEKTE VE ANNEM DAYIMIN YANINDA ANNEM TLFDA PERSONELLERİ DOKTORU VE DİĞER ÇALIŞANLARI ANLATA ANLATA BİTİREMİYOR. RABBİM HEPSİNİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. HEPSİNİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.
21.10.2013

Recai Tornu :Sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. 1-muhasebe 2-bilgisayar- 3-İngilizce 4-almanca Sertifikalarım var. Hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.
08.07.2013

Fatma Çekr :Hastanenizin psikiyatrı blmünde refaakatçi olarak kaldım.Hastaların yanlarında mecburi olarak kalmak zorunda olan refaakatcı insanların ne kadar zorluk çektiklerinin farkındamısınız acaba 3 yataklı odlarda 6 kişinin tek sandalyeyi paylaşmak zorunda oldukları hasta olan insanların yanında yatmak zorunda olduklarını, hiç farkettinizmi ? Zaten sıkıntılı olan hastalar yanlarında birde refaakatçilerin sıkıntısını çekiyolar bunu dikkate almanızı rica ediyorum bunu bi çözüm gelmesi için uğur dündar'ımı çağıralım .Ayrıca ordaki doktorlardan,hemşirelerden,hasta bakıcılardan allah razı olsun hepsi çok iyi fakat tek şikayetimiz ya refaakatçi işini ortadan kaldırın yada bu soruna bir çzüm getirin saygılarımla fatma çekr .
11.03.2011

Metehan Kara :Cocuk pskiyatri bölümüzün:sekteri ve doktorları nı biraz gözden geçirin.yeni bir sistemle çalışmalarını öneriyorum.İnsanlara davranışları vebir işlem için 3 gün e yaymaları ve bunun sebebi niye böyle yapıyorsunuz sorusu ve hak aramanın sonucunda,kafalarına göre eski düzen mantığı bugün olamdı yarın gel.yönetim iyi olabilir ama uygulayanlar iyi olmazsa sonuç köküdür.KINIYORUMMM BU BÖLÜMÜÜÜÜ
09.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]