İL İL HASTANELER

Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi

 Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi 
Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi
Hastane Adı:Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi
Telefon:(0442) 231 11 11
Faks:(0442) 236 10 14
Adres:Atatürk Üniversitesi 25240 Erzurum
İlçe:Erzurum Merkez
İl:Erzurum
Web Adres:www.atauni.edu.tr
Harita:Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi tanıtım sayfası. Atatürk Üniversitesi Süleyman Demirel Tıp Merkezi Yakutiye Araştırma Hastanesi randevu alma.

Yorumlar
Nevin Koç:GENEL CER.(HEPATOBİLER CERRAHİ) DR. GÜRKAN ÖZTÜRK'E VE GENEL CER. 8. KAT TÜM HEMŞİRELERİNE VE DİĞER TÜM PERSONELLERİNE ÇOK TŞK. EDİYORUM. BENİM DAYIM KARACİĞER CA RESUL BAĞIŞ 1 AYDIR TEDAVİ GÖRMEKTE VE ANNEM DAYIMIN YANINDA ANNEM TLFDA PERSONELLERİ DOKTORU VE DİĞER ÇALIŞANLARI ANLATA ANLATA BİTİREMİYOR. RABBİM HEPSİNİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. HEPSİNİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM.
21.10.2013

Recai Tornu:Sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. 1-muhasebe 2-bilgisayar- 3-İngilizce 4-almanca Sertifikalarım var. Hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.
08.07.2013

Fatma Çekr:Hastanenizin psikiyatrı blmünde refaakatçi olarak kaldım.Hastaların yanlarında mecburi olarak kalmak zorunda olan refaakatcı insanların ne kadar zorluk çektiklerinin farkındamısınız acaba 3 yataklı odlarda 6 kişinin tek sandalyeyi paylaşmak zorunda oldukları hasta olan insanların yanında yatmak zorunda olduklarını, hiç farkettinizmi? Zaten sıkıntılı olan hastalar yanlarında birde refaakatçilerin sıkıntısını çekiyolar bunu dikkate almanızı rica ediyorum bunu bi çözüm gelmesi için uğur dündar'ımı çağıralım .Ayrıca ordaki doktorlardan,hemşirelerden,hasta bakıcılardan allah razı olsun hepsi çok iyi fakat tek şikayetimiz ya refaakatçi işini ortadan kaldırın yada bu soruna bir çzüm getirin saygılarımla fatma çekr .
11.03.2011

Metehan Kara:Cocuk pskiyatri bölümüzün:sekteri ve doktorları nı biraz gözden geçirin.yeni bir sistemle çalışmalarını öneriyorum.İnsanlara davranışları vebir işlem için 3 gün e yaymaları ve bunun sebebi niye böyle yapıyorsunuz sorusu ve hak aramanın sonucunda,kafalarına göre eski düzen mantığı bugün olamdı yarın gel.yönetim iyi olabilir ama uygulayanlar iyi olmazsa sonuç köküdür.KINIYORUMMM BU BÖLÜMÜÜÜÜ
09.03.2011

Elbet Bir Gün...:biz insanız ve hastanelere ALLAH'ın verdiği dertlere karşı derman aramak için geliyoruz ve tabi siz doktorlara...ama maalesef insan gibi muamele görmek için acaba ne yapmalıyız soruyorum siz değerli doktorlarımıza?benim babam lenfoma hastası ve hastanenizde 8 kür alarak enfeksiyona yakalandı bizi aziziye araştırma hastanesine nakil olarak pnomoni tedavisi görmek için gönderidler tdavisi bittikten sonra tekrar geri geldiğimizde maalesef siz aziziye hastanesinin hastasısınız denilip gönderdiler.şimdi soruyorum size bu hasta takipli hasta değilmidir?bu hasta lenfoma hastası 8 kür verildikten sonra bir daha takip yapılmamalıydı?hasta olan insanı birgün bekletip sonra bizlik bişey yok aziziye gidin demek mi? ALLAH rızası için sesleniyorum HEMOTOLOJİ kliniğine bunlar mı yapılmalıydı şifa bekleyen hastaya.....
01.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr