İL İL HASTANELER

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi

  Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi  
Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi
Hastane Adı: Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi
Telefon: (0442) 316 63 33
Faks: (0442) 316 63 40
Adres:
İlçe: Erzurum Merkez
İl: Erzurum
Web Adres: www.atauni.edu.tr
Harita: Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Yücel Başken :2014 şubat 20 akşam 22 sıralarında Acilden giriş yapıp 2,5 yaşındaki oğlum diyabet tanısıyla yattı.10 gün hastanede kaldık Çocuk Endokrin Doktorlarımız ve Personeller Özelliklede Doç.Dr. Hakan DÖNERAY ve Hemşiresi Gülseren hnm hepinize çoook çook teşekkürler.Sizlerin hakını nasıl öderizkiiiiiiiiii. Taburcudan sonrada evde 24 saat rahatlıkla arayabiliyoruz güleryüzünüze özverinize teşekkürler.
26.05.2014

Erdal Yamanlı :hani bir değim vardır ALLAH DÜŞÜRMESİN Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Hastanesi öyle bir yer. açı deneyimler yaşadık devletimiz her türlü imkanı vermiş para su gibi akıyor ama personelller ve yönetim ona adıkları parayı hak etmiyorlar .neden mi gördüğüm şu ki hata ameliyathaneden çıktıktan sonra yoğun bakım rezaleti var yoğun bakım dedin mi dezenfektanın en yoğun olduğu morallerin en düşük olduğu yerdir. sayın doktorlarımız personeller hastabakıcılar hemşireler san ki bunlar mikroplara karşı özel korumaları var yoğun bakıma eli kolu sallaya sallaa giriyorlar elin kart olan olmayan ayaklarına koruma takma yok (doktorlar dahil)içeriye yemeğin alası dahil doğum gün pastaları dahil. Hatta hemşireye sorduğumda içerde kutlama var halay çekiyorlarmış hatlar ise gece yarından sonra patır patır ölüyorlar neden mi? Birde ünüversiye bağlı olması nedeni ile ukala 3 sınıf doktorlar örnek alamalarına gerek yokmuş Ziyaret görüş modern kamaralı olmalı içeri giren çıkan pişman ALLAH DÜŞÜRMESİN
17.11.2013

Abdurrahman Doğru :06_10_2013 tarihinde acilden giriş yaptık .Hakikaten cok iyi bir şekilde karşılandık.Oğlumun bazı tahlilleri yapılarak çocuk pediyatriye yatışı yapıldı. teşhis ve tedavisi 1 ay devam etti. Bu zaman diliminde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı, çocuk pediyatri bölümündeki tüm doktor, hemşire ve personellerine teşekkür eder ve ayrıca doktor Kadri beyede şükran ve minnettarız.Allah yar ve yardımcınız olsun .
04.11.2013

Hasta :ATATURK UNIVERSITESI HASTAHANESI İDARİ YONETIMINE ya bu unıversıte hastahanesı cok guzel cok kalıtelı hastahane ama telefona bakan sekreterler kalıtesız sevıyesız kışiler kac defa hastahaneyı arıyom bagırıyorlar terslıyorlar ınsan aramaktan bıle cekıyonur ya duzgun telefna bakacak bırılerını alın yada telefon işiyle calısmayın burda hastahane idaresıne seslenıyorm
09.08.2013

Kadir Kara :@ Gizem Yıkıcı, doktorlar armut ağacında yetişmiyorki yetişmişi her yerde bulunsun. Adı üstünde araştırma hastanesi işine gelmezse başvurmazsın, gidersen herşeyi kabul etmiş sayılırsınki kimseye deney yapıldığı yok, acile boğaz ağrısı ile gidene prof gelip bakacak değil herşeyin bir kademesi var ve Aziziye'de bu çok güzel uygulanıyor.
09.05.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]