İL İL HASTANELER

Özel Avrupa Şafak Hastanesi

  Özel Avrupa Şafak Hastanesi  
Özel Avrupa Şafak Hastanesi
Hastane Adı: Özel Avrupa Şafak Hastanesi
Telefon: (0212) 417 00 00
Faks: (0212) 417 00 19
Adres: Küçükköy Yolu Hamam Sokak No: 2
İlçe: Gaziosmanpaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.avrupasafak.com
Harita: Özel Avrupa Şafak Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan Şafak Hastanesi 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek Avrupa Şafak Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi; uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile Gaziosmanpaşa’ da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

8000 m2 kapalı alan içerisinde

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa'da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

8000 m2 kapalı alan içerisinde 101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.

Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ bünyesinde 4 ameliyathanede gelişmiş mikroskop, laparoskopi sistemleri ve modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir.

Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosu ile iddialı bir yere sahip olan AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ'nde koroner by-pass, kapak ve damar ameliyatları yanında anjio işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmaları vardır.

7 yataklı Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 3 Yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Yataklı Dahiliye Yoğun Bakım, 4 Yataklı Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi, 6 Yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Doğumhane bulunan hastanemizde, 24 Saat hizmet veren ACİL SERVİS ve ambulans mevcuttur.

101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.

Yorumlar
Emin Demir :Gogus kanseri ve teshisi ile ilgili bilgi almak istiyorum 05065959078
19.03.2014

Kudbettin Demirci :diger doktorlarımız hakkında bırsey dıyemıyorum fakat beyın cerrahı dr kubılay bey ın doktorlukla bagdasmayacak hareketlerı ve anlayıs ıcındedır. onun ıcın doktorluk degıl ınsanları kandırıp para kazanmak icin.tatlı dıl gular yuz daha sonrasıda hastasını bıle tanımamazlıktan gelmektedır.sahtekarın tekıdır.ınsanlar kandırmak ıcın her turlu yalanı oyleyecek yapıda bırıdır boyle ınsanlar nasıl doktor oluyorlar.
10.03.2014

Burçin Önal :ssk deviasyon ameliyatını karşılıyormu karşılıyorsa ne kadarını karşılıyor çok acil bilgi
05.11.2013

Nida Arpa :super bir hastane
03.02.2011

Sabriye Sezen :Başta Esat AKINCI olmak üzere ekibine ve tüm hastane görevlilerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla :Sabriye SEZEN
25.01.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Medex
Medex

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Yapı Kredi Emeklilik
Yapı Kredi Emeklilik

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]