İL İL HASTANELER

Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi

  Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi  
Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Hastane Adı: Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
Telefon: (0212) 635 04 74
Faks: (0212) 631 34 04
Adres: Haydar Mahallesi Sinan Cami Sokak No:1
İlçe: Fatih
İl: İstanbul
Web Adres: www.ayisigiozelegitim.com
Harita: Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Merkezimiz 2001 yılında Fatih Yavuz Selim'de Gelişim - Işık Rehabilitasyon Merkezi olarak Sofya Üniversitesi Klinik Psikoloji mezunu Uzm. Psk. Fetiye Giray tarafından kuruldu.

Ayışığı Aile Danışmanlık Ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

28 yıldır özel gelişim süreci gösteren çocuklarla çalışan ve hala da bu deneyim ve bilgilerini bu çocukların eğitimleri için kullanan kurucumuzun amacı; kaliteli hizmet vererek normal gelişim süreci gösteren çocuklara oranla bir takım farklılıklar gösteren özel çocuklarımızın ailelerinin kaygılarını en aza indirerek; çocuğun ailesine yük olmaktan çıkıp, kendine yeten bireyler haline gelmesini sağlayabilmektir. Kurumumuz özel eğitim ile çocuğun toplumlaşmasını ve bağımsız yaşam becerilerini kazanmasını hedeflemektedir.

2006 Mart ayına kadar Gelişim - Işık Rehabilitasyon Merkezi'nde eğitim veren kurumumuz 2004 Aralık ayında kurduğumuz Ayışığı Aile Danışmanlık ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'ne nakil yapmış, uzman kadrosu ve donanımlı eğitim araçlarıyla çıktığı yola bu merkez ile devam etmeye başlamıştır.

Çocuklarımıza en iyi hizmeti vermek için Ayışığı Aile Danışmanlık ve Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi'ni çağdaş ve günümüz dünyasına uygun bir eğitim merkezi haline getirip; Uygulamalı davranış analizi yöntemine uygun eğitim anlayışımız, aile eğitim ve destek gruplarımız, eğitici etkinliklerimiz ve yaşamın var olduğunu hissettiren sosyal entegrasyon programlarımız ile yoğun bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Adil Gül :Türkiyede bu mesleği meslek onuruna yakışır bir şekilde yapan başarmayı herzaman amaç edinen başardıkları ile sevinen mutlu analar mutlu babalar görmeyi amaç edine nadide merkezlerimizden biri.NİCE BAŞARILARA YÜREĞİNİZE KUVVET sevgiler saygılar.
17.04.2009

 

[Hata Bildir]