İL İL HASTANELER

Bahar Hastanesi

  Bahar Hastanesi  
Bahar Hastanesi
Hastane Adı: Bahar Hastanesi
Telefon: 444 44 64
Faks: (0224) 272 22 26
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179
İlçe: Osmangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.baharhastanesi.com.tr
Harita: Bahar Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Bahar hastanesi, tam bursa’nın merkezinde toplam 12.000 m2 kulanım alanı 6 katlı binasında 1998 yılından beri tüm branşlarda kesintisiz hizmet vermektedir.
Bursa’nın sağlık sektörünün önemli yapı taşlarından olan Özel Bahar Hastanesi, en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak hastalarına yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.


Private Bahar Hospital is located in center of the Bursa, provides a high quality health care service in all medical specialities in its 6 store building with a covered area of 12.000 m2  since 1998. Bahar Hospital, one of the most important constituents of Bursa health care system, has dedicated itself to serve its patients with the most advanced diagnostic and treatment methods among high quality and reliability.

Bahar Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz
Tıpta farklı ekollerin uygulandığı günümüzde bahar hastanesi olarak; ”güvenilir hizmet  nereden alınır?” sorusunda akla gelen ilk hastane olmak.


Misyonumuz
Hastalarımıza; modern teknoloji ve nitelikli personelimizle, tedavide ırk, din, dil ayrımı gözetmeksizin, hastaneye adım attığı ilk andan itibaren,
tıbbi gerçekleri ört bas etmeyen, ümit verici ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak.

Yorumlar
Hava Yıldız :Bir hastaneden randevu almak bukadar zor olamaz..???????????
12.07.2014

Aylin Akbaş :bu hastaneye ne zaman gitsem randevu saatimden 1 saat sonra alınıyorum her nedense devlet hastanesinden bile daha yoğun zaten diğer hastanelerle arasında hem kalite hemde ücret bakımından bi fark yok yeni gideceklerin başka hastane seçmeleri daha yerinde olur en azından fazla beklemezler.
21.01.2011

Liza Yusufoğlu :neden randevu almak bu kadar zor ?????????
24.11.2010

Gamze Ulak :Öncelikle şunu belirtmeliyim ki hastane olarak A sınıfı olmayı gerçekten hakediyorsunuz. Gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım.Her personeliyle güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunuyorsunuz.Umarım bu çizginizden asla ödün vermezsiniz.
04.11.2010

Melek Adıgüzel :ya yeşil karta bakıyormusunuz...
14.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]