İL İL HASTANELER

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi

  Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi  
Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Hastane Adı: Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi
Telefon: (0212) 310 31 00
Faks: (0212) 310 31 90
Adres: Hakkı Yeten Cad. No: 11 Kat: 3 Terrace / Fulya
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.bahceci.com
Harita: Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci başkanlığında, Nişantaşı’ndaki merkezimizden taşınarak 2010 Temmuz itibariyle yeni taşındığı Fulya’da hizmet vermeye başladık. Anadolu yakasında ise Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezinde Kadın Hastalıkları, Doğum, İnfertilite ve Tüp Bebek Tanı ve Tedavisi konularında hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

1996 yılında Alman Hastanesinde Kadın Sağlığı, Doğum ve Tüp Bebek Merkezini kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ve Ekibi, 1997 yılında Nişantaşı Bahçeci Kadın Hastalıkları, Doğum, Teşhis ve Tedavi Merkezini açtı. Ardından Azerbaycan Bakü’de Tüp Bebek Merkezini, Kıbrıs Mağusa Yaşam Hastanesi içinde Ortadoğu ve Balkanlar Tüp Bebek Merkezini kuran Bahçeci Ekibi, 2006 yılında Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezini, 2008 yılında Erbile Hawler IVF Center açtı.

Hasta memnuniyeti odaklı ve çifte özel tedavi yaklaşımıyla çalışan Bahçeci Ekibi; ulaştığı bu başarıyı hastalarıyla birlikte daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Hizmet Kalitemiz

Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi hizmet kalitesi; 2003 yılında alınan ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesiyle onaylanmıştır.

Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi, sahip olduğu bu belgelendirme ile hastalarına sunduğu hizmetleri ve kalitesini bağımsız denetime açık hale getirmiştir.

Sertifikalandırma sisteminin bir gereği olarak; tüm ekip çalışanları ve idari personel, hastaya yaklaşımı etkileyen tüm işlem, aşama, doküman ve kaydı gözden geçirilmiş, hizmetler hastaların ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde karşılayacak hale getirilmiştir.

Yorumlar
Şenay Küçükkoçkaya :8 yıldır evliyim 3 kere aşıla yaptırdım 2 kezde tüp bebek denedik herşeyin normal olduğu söylendi her seferinde ama olmadı çok doktor gezdik hem maddi hem manevi çok yorulduk sizi arkadaşımız tavsiye etti lütfen bize bir yol gösterirmisiniz
06.12.2010

Arzu Vural :merhaba ben samsundan dr. mustafa bahçecinin hastasıyım yaklaşık altı ay önce kendisine amaliyat olmuştum 4 ay sonra tekrar hamile kalabileceğimi söyledi bana ama ben şu an cesaret edemiyorum çünkü 8 kez düşük yaşadım..ne yapabilirim bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
29.01.2010

Rabia Şahin :harika bir merkez oldugunuz belli hasta hikayelerinin hepsini okudum bende tüp bebegimi ora yaptıracagım orda olacagına inanıyorum başarılarınızın devamını dilerim
24.03.2009

ALİ OSMAN İLHAN :BAHÇECİ KLİNİĞİ PERSONELİ VE ÖZELLİKLE DR.SÜLEYMAN TOSUNA TEŞEKKÜR EDERİM.15 SENE SONRA BİR KIZIM OLDU.ÇOK MUTLUYUM.
31.07.2008

GÜLNAZ SARISOY :6YILSONRA KIZIM OLDU SÜLEYMAN TOSUNA TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK İYİ BİR İNSAN VE DOKTOR
18.07.2008

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Başak Sigorta
Başak Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Şeker Bank
Şeker Bank

Ak Emeklilik
Ak Emeklilik

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

 

[Hata Bildir]