İL İL HASTANELER

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon: (0212) 441 53 12
Faks: (0212) 441 99 98
Adres: Adnan Kahveci Bulvarı Eski Londra Asfaltı No:141/2
İlçe: Bahçelievler
İl: İstanbul
Web Adres: www.bahcelievleragizdis.gov.tr
Harita: Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Merkezimiz 1998 yılında 10 Ünitli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlamış ve bu süreç içerisinde kendini sürekli yenilemiştir.

2005 yılında kapasitesi 40 Ünite çıkan merkezimiz, Esenyurt’ta 5 Ünitlik Hacı Nedret Köse Ağız ve Diş Sağlığı Diş Tedavi ve Protez Merkezi Semt Polikliniği açılmıştır.

2006 yılı Mart ayında yeni hizmet binamıza taşındıktan sonra hasta ve hekim sayımızda olan önemli artışlar meydana gelmiş, buna bağlı poliklinik sayılarımızda hızla artmış ve artmaktadır.

2008 yılında Küçükçekmece ilçesinde merkezimize bağlı olarak faaliyete geçen 9 Ünitlik Diş Tedavi ve Protez Merkezi hizmete girmiştir.

Ekim 2007 tarihinden itibaren yoğun hasta talebini karşılamak amacıyla kurumumuz “Vardiya” hizmetine girmiştir.

Vatandaşa hizmetin zamanında verilmesi amacıyla randevu ile hasta kabulü yapılmakta. Randevular telefon ve internet aracılığıyla verilmektedir.

Sağlıklı ve Kaliteli vermiş olduğumuz bu hizmeti TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile tescillendirmiş bulunmaktayız.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Politikamız

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak;

  • Bilimsel ve Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, tüm branşlarda hizmet veren, sürekli kendini geliştiren, sterilizasyon ve dezenfeksiyon kurallarına en üst seviyede uyarak gerekli hijyen ortamı içerisinde hastaların ve çalışanların memnuniyetini sağlamak prensibimizdir.
  • Kalite Yönetim Sistemi prensipleri doğrultusunda etkinliğini sürekli iyileştirerek, “Hasta Hakları”na saygılı, güvenilir, güler yüzlü, yol gösterici ve bilgilendirici iletişim ve paylaşıma açık personeliyle, ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak ilkemizdir.
  • Sürekli yönlendirici ve motive edici yönetim anlayışıyla, ülke çapında örnek bir kuruluş olarak hizmet vermek ve bu konuda, gelişmiş ülkelerdeki kurumlarla aynı seviyede olmak politikamızdır.

Vizyonumuz

Uluslar arası standartlara uygun sağlık hizmeti sunan sürekli kendini geliştiren yenilikçi personelleri ile tercih edilen, hizmetleri ile güven ve mutluluk veren saygın bir sağlık kurumu olacaktır.

Yorumlar
Özmet Tekin :Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi YEŞİLOVA ŞUBESİNDE DİŞ HEKİMİ İSMAİL BAKİ ŞEN TARAFINDAN EŞİMİN DİŞLERİNE KAPLAMA YAPILDI.AYNI GECE GECE ÖZEL DİŞ HASTAHANESİNE GİDİP YENİDEN OPERASYON GEÇİRMEK ZORUNDA KALDIK.1 AY ÇEKTİĞİMİZ CEFA VE VERDİĞİMİZ O KADAR PARADAN SONRA TEKRAR ÖZELE GİTMEK ZORUNDA KALDIK.
07.01.2014

Evren :bir türlü randevu alamıyoruz.nasıl iştir anlamadık.
30.04.2011

Evren :kaç aydır bu hastaneden randevu alamıyoruz.randevu alamayanlar hep birlikte 184 (sağlık bakanlığı şikayet hattı) arayıp şikayet edelim.
30.04.2011

İsmet Öztürk :1 aydır bu hastaneden diş sıra alıp tedavi olamıyoruz bu nasıl sağlık hizmeti,bize ne zaman sıra gelir acaba telefonlar hep meşgul, bilgisayarda sürekli erteliyo...yardımcı olursanız sevinirim..
26.04.2011

Orhan Ayaydın :ben inanın 2 ay telefon ve interle le randevu alamıyarum artık dişlerimi yapışkanla yapıştıyorum ben nasıl randevu alacagın sizindediginizi şekle yapıyorum allah rızası için bana yardımcı olun artık canıma tak dedi emekli birisiyim paramyokki özele gideyim sizlerden cevap bekliyorum
25.04.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]