İL İL HASTANELER

Bahçelievler Tıp Merkezi

  Bahçelievler Tıp Merkezi  
Bahçelievler Tıp Merkezi
Hastane Adı: Bahçelievler Tıp Merkezi
Telefon: (0312) 212 49 40
Faks: (0312) 221 14 66
Adres: 7. Cadde 29. Sokak Numara 16 Bahçelievler
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres:
Harita: Bahçelievler Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Genel Tanıtım
Bahçelievler, 7. Cadde 29.Sokak No:16 adresinde bulunan merkezimiz yaklaşık 1000 m²’lik kapalı kullanım alanı bulunan, müstakil ve 4 katlı binasında, modern tıbbi donanımı ve geniş uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Hastanemizde konforunuzun mükemmeliyeti için iç mekanda geniş ve rahat bekleme alanları oluşturulmuştur. Sağlık hizmetinin kaliteli ve güvenilir verilebilmesini mümkün kılan uygun binasal yapısının yanı sıra, hızlı hizmet verebilecek en uygun iç dizayna sahiptir. Bu amaçla merkez laboratuvarı, radyodiagnostik, poliklinikler ve acil servis gibi üniteler bir araya toplanmıştır. Danışma/Randevu bankosu hizmetin kesintisiz ve çabucak verilebilmesini sağlayabilecek şekilde konumlandırılmıştır.Her konuda her zaman danışılabilecek danışman hekimleri,tüm branşlarda müdahale ve izlem yapabilmeyi olanaklı kılan altyapı,günümüz dünya teknolojisi ile donanmış poliklinik ve klinikler mevcuttur. Güleryüzlü ve eğitimli hasta danışmanları, ‘bilgi işlem’ ve ‘bilgi saklama’ merkezleri ve her an görev başındaki halkla ilişkiler uzmanları ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan bireylerin memnuniyetini artırmak temel hedefimizdir.

Bahçelievler Tıp Merkezi Hakkında
Misyonumuz
Hasta haklarına saygılı, hasta memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en iyi ve en ekonomik şekilde sunan, kalite standartlarını tutturan ve bunu sürekli hale getiren uzman kadrosuyla güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.
 
Vizyonumuz
Tıbbi etiğe sonuna kadar uymak, hasta haklarını korumak, çağdaş kalmaktır.
Yorumlar
Zekeriya Civan :01.01.2011 tarihinde hastanenize chekhap yaptırdık. sadece karaciğer testlerinde yükselme var dendi çokda önemli olmadığı söylendi. Fakat hastanenizde chekhap olmadan önce ankara ibni-sina hastanesinde kan verip sonuçları bekliyorduk. ve sonuçlar açıklandı karaciğerde sorun olduğu tesbit edildi ve araştırılmak üzere tekrar kan alındı ve ankara tıp fakültesine gönderildi kanın sonucunda hepatit-c virüsü tesbit edildi. sonuç olarak paramızla rezil olduk ve kendi sağlığımızı hastaneniz sayesinde riske atık ve bu yüzden de hastanenizden şikeyetçiyim!!!! HASTANENİZDE YAPILAN TEDAVİ İNSAN SAĞLIĞIYLA OYNAMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL..
28.01.2011

 

[Hata Bildir]