İL İL HASTANELER

Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi

  Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi  
Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi
Hastane Adı: Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi
Telefon: (0212) 466 44 44
Faks: (0212) 571 20 40
Adres: İncirli Caddesi Limon Çiçeği Sokak No:1
İlçe: Bakırköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.estethica.com.tr
Harita: Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Estethica Cerrahi Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, hastaların beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak ve yüksek kalitede sağlık hizmeti vermek amacıyla "Mükemmellik Merkezleri" oluşturulmuştur. İleri teknolojilere, konusunda uzman doktor, hemşire ve diğer çalışanlara sahip bu merkezlerde, yüksek standartlara sahip tanı ve tedaviler ile sağlık hizmeti verilmektedir. Sonsuz müşteri memnuniyeti için "Hasta Memnuniyeti Ölçümleri" sürekli olarak yapılmakta ve Bilgi - İşlem ortamına aktarılmaktadır.

Çağdaş yönetim anlayışı gereğince, sistem sürekli gözden geçirilmekte ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik verilmektedir. Hastaların, tedarikçilerin ve tüm çalışanların güveni sürekli geliştirilerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sağlanmaktadır.

Teknolojik yenilikler, bilimsel ve yönetsel gelişmeler sürekli takip edilerek hastaların hizmetine sunulmaktadır.

Tıp Merkezi'nin amacı, isminden güç alarak insan sağlığına saygılı, modern teknolojik cihazları ve uzman doktorları eşliğinde doğru tedavi yöntemleri ile gerekli tıp etiğini unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Amacımız ve Değerlerimiz

Hizmet anlayışımızın temeli; insanı insan olarak görmek ve hak ettiği saygıyı en iyi şekilde göstermek, insana verilen değeri daima ön planda tutarak, hastalarımıza ev sıcaklığında ve sevgi ortamında hizmet vermektir.

Kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olup, etik çalışma ilkelerimizden ve kalitemizden, şartlar ne olursa olsun ödün vermeden hizmet anlayışımızı sürdürmek. Hastalara sadece gerekli olan tetkik ve tedavilerin yapılmasını sağlamak, hastanemize gelen tüm hasta ve yakınlarını gerekli bilgilerle aydınlatmak, sınırsız hasta güvenliğini sağlamak, hastaların tanı ve tedavisinde çağdaş, modern, güncel yöntemleri kullanmaktır.

Doktorlar
Psikolog İpek Erdem Psikolog İpek Erdem
Diyetisyen İrem Çelik Diyetisyen İrem Çelik
Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]