İL İL HASTANELER

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi

  Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi  
Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0266) 221 25 10
Faks: (0266) 221 25 14
Adres: Soma Caddesi No: 82
İlçe: Balıkesir Merkez
İl: Balıkesir
Web Adres: www.balikesirghh.gov.tr
Harita: Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz; 1915 yılında Mutasarrıf Doktor Reşit Bey tarafından inşa edilmiş olup, dağınık durumda tek katlı ve iki katlı 9 ayrı binadan oluşmuştur.

Erkekler ve kadınlar servisi ayrı binalar halinde olup, hasta odaları koğuşlar halindedir. Kadınlar servisinin yanındaki boş alana bir hayırsever tarafından zemin + 2 kat olmak üzere bir bina yaptırılmıştır. Bu binanın zemin katı poliklinik diğer 2 katı tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolabı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılmaktadır. Burada toplam 36 hasta yatağı mevcuttur.

Erkekler servisinin bulunduğu ana bina ve 27 dönüm arsanın tamamı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescil edilerek sit alanı kapsamına alınmıştır.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Çağdaş, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak Göğüs Hastalıkları dalında lider hastane olmak.

Misyonumuz

Kalite yönetim sistemi ışığında, yasal mevzuatlara ve tıbbi etiğe bağlı kalarak sağlık hizmeti sunmak.

Yorumlar
Gönül Karaca :2013 YILI HAZİRAN AYINDA ASTIM RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI HASTANEDE 20 GÜN YATARAK TEDAVİ GÖRDÜM. DOKTORUM MESUT GÜDERİN HEM BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURDU HEM DE PSİKOLOJİ OLARAK DA BANA DESTEK VERDİ. KENDİSİNE ÇALIŞMA YAŞAMINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.
03.06.2014

Sedat Karataş :BEN SEDAT KARATAŞ bu sabah itibari ile öksürük ve göğüs ağrılarımdan dolayı arayıp bilgi aldığım değerli doktorumuz-nuz gün itibari ile acil serviste görevli hekimimiz NESRİN YAMAN hanımefendiye şahsıma ve diyer tüm hastalara göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkürü bir borç bilir huzurlarınızda kendisine teşekkür ederim bu gibi memnuniyet mesajlarından dolayı bu değerli doktorumuzu onurlandırmakta balıkesir göğüs hastalıkları hastanesi başhekimliğinin sorumluluğunda olduğu kanaatindeyim en azından 1 teşekkürü esirgememek lazım ki bu ve bu gibi hocalarımızın kıymetini bilip değerini vermiş olalım TEŞEKKÜR EDERİM
27.05.2014

Nilufer Pala :internet randevu sayfanız açılmıyor.
16.02.2014

Ayrettin Çakır :internetten randevü almak mümkünmü ben başarılı olup alamadım saygılarımla ayrettin çakır 17.03.2011
17.03.2011

 

[Hata Bildir]