İL İL HASTANELER

Bartın Devlet Hastanesi

 Bartın Devlet Hastanesi 
Bartın Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Bartın Devlet Hastanesi
Telefon:(0378) 227 76 20
Faks:(0378) 227 97 20
Adres:Ömer Tepesi Mevkii
İlçe:Bartın Merkez
İl:Bartın
Web Adres:www.bartindevlet.gov.tr
Harita:Bartın Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemizdeki hasta kabul, poliklinik, yataklı servisler, yoğun bakım, ameliyathane, laboratuar ve görüntüleme sistemleri gibi tüm süreçlerimiz izlenmekte sürekli gözden geçirilerek iyileştirmeler yapılmaktadır. Çalışanlara sürekli kişisel eğitim verilerek hem bilimsel hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.

Ayaktan ve yatan hastalara düzenli aralıklarla hasta memnuniyeti ölçümü yapılmakta, hastalarımızın beklentileri ve memnun olmadıkları konular tespit edilerek bu alanlar hızla iyileştirilmektedir.

Bunun dışında hasta ve hasta yakınları hastanemizdeki öneri-istek-şikayet kutularını kullanarak hastane başhekimliğine iletmek istedikleri her türlü görüş ve önerilerini yazılı olarak bildirebilmektedirler.

Çalışanlarımızın daha iyi ve güvenilir bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak için çalışmalar yapılmaktadır.

Bartın Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini esas alan bir anlayışla, Hastanemizde oluşturduğumuz kalite kültürümüzü yasal mevzuata ve Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uyarak devamlılığını sağlamak, etkinliğini sürekli iyileştirmektir.

Temel Değerlerimiz

  • Hasta haklarına saygı
  • Etik kurallara bağlılık
  • Görevimizde bilgi
  • Aramızda uyum-takım ruhu
  • Eksiğe destek
  • Sorumluluk
  • İşimizi sahiplenmek
  • Birbirimize güvenmek.
Yorumlar
:K.B.B doktoru isa yavuz hastasiyla ilgilenmiyor hastasini cagirinca baskalariyla konusuyor
20.02.2014

Cavit Taşkın:hastanemizde spermiyografi tahlil yapma gibi sistemizyoktur.neden il dışına çakalımki bu tahlili yaptırmak için bence kurulsa daha iyi bunun için kurulmasını rica ederim.
11.11.2013

Vatandaş:siz neden herkese raporverip devleti zarara uğratıyosunuz sağlık bakanlığına şikayette bulunacam yazık değilmi ya
18.06.2013

Uqur Anıd:madem randevu alınmıyor online randevu link lrini kaldırın o zaman boşa ugrasıyoruz
08.02.2011

Kardelen:siz dahiliye doktoru sebahattin basa yı oradan alıp danışmaya koysanız daha iyi olur.her gelen hastayı sen cildiyeye sen genel cerraha sen kulak burun bogaza git diye yönlendirme yapıyor.ben tahlil istiyorum diyorum yaptırmıyor.şikayetlerimi söylüyorum neden sonucu bulana kadar araştırma yapmıyor. hastanenizden memnun kalmadım.gerekenleri yapmanızı rica ederim. insan saglıgı bu kadar hafife alınmaz.bütün doktorlar hiç olmazsa yılda bir kontrol yaptırın derler, ben 3-4 senedir hiç tahlil olmadım dediğim halde hiç bir sonuç alamadım neden.doktorunuz uygun görmedi.ben başka hastaneye gidip tahlil yaptıracam eğer geç kalınmış bir durum varsa bunun hesabını kim verecek .neden doktor olmuş sebahattin bey bunu çok merak ettim.
05.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

FacebookLike

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr