İL İL HASTANELER

Bayındır Hastanesi - Söğütözü

  Bayındır Hastanesi - Söğütözü  
Bayındır Hastanesi - Söğütözü
Hastane Adı: Bayındır Hastanesi - Söğütözü
Telefon: (0312) 287 90 00
Faks: (0312) 285 07 33
Adres: Eskişehir Yolu Söğütözü
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.bayindirhastanesi.com.tr
Harita: Bayındır Hastanesi - Söğütözü Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sağlık, her insanın en iyi şekilde almaya hak sahibi olduğu en temel hizmet alanıdır.

Nitelikli hizmet vermek isteyen sağlık kurumları, hasta haklarına, en küçük ayrıntısına kadar şiddetle sahip çıkmalıdır. Karşılıklı güven ve saygı kaliteli hizmetin anahtarıdır.

Bu inançla yola çıkan Bayındır Hastanesi, o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi, Bayındır Holding bünyesinde Türk halkının onuruna yakışan ve yaşam standardını yükseltmeye kendini adayan, özel girişimciliğin sağlık sektöründe öncüsü olmuştur.

Bayındır Hastanesi - Söğütözü Hakkında

Vizyonumuz

Biz insanların sağlık bakım ihtiyacı olduğunda gelmek istedikleri ilk yer, modern sağlık hizmetinin gelişiminde önder ve insanların çalışmak için tercih ettikleri yer olacağız.

Misyonumuz

Bayındır Hastaneleri, Dünyanın seçkin sağlık kuruluşları arasında yer almak için; insanların sağlık bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedefler.

Değerlerimiz

 • Önce Hasta ve Ailesi
 • Önce Tıp Etiği
 • Ölçümlere Dayalı Hizmet
 • Dayanışma
 • Sürekli Gelişim
 • Samimiyet/Merhamet
 • Kalıcı Güven

Kalite Politikamız

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda;

 • Biz birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz insanları önemsiyoruz.
 • Biz mükemmeliyet, etkinlik ve yeterliliğe önem veriyoruz.
 • Biz, bakımımızla gurur duyuyoruz sözünü ilke edinerek hastalarımıza en üst düzeyde bakım sağlıyoruz.
 • Biz hizmet, kalite ve bir sanat olarak bakımın sağlanması ve sürdürülmesi için tıbbi ekibimizle güçlü ve etkili bir iletişimin gerekliliğine inanıyoruz.
 • Biz, bakımın kalitesine odaklanmış, gururlu, becerikli çalışanlarımızın yaptıkları işleri takdir ediyoruz.
 • Biz gücümüzü ve kalıcılığımızı, hastalarımızın, toplumun sağlık bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik en etkin yöntemleri kullanma üzerine kurduk.
 • Biz, hastalarımızın haklarını koruyor ve onların haklarına saygı gösteriyoruz.
Yorumlar
Meral Özcan :04.12.2014 tarihinde hastanenizde kroner anjiyo yaptırdım.bu kadar güzel ilgi ,şevkat ve personelin gösterdiği alaka anlayış ve davranışlar için hastanenizi ekibinizi hemşirelerinizi kutluyorum çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Sevgili Kamuran Çörtük sizide kutluyorum .
04.12.2014

Şükrü Şentürk :Hastanenizde tedavi olmak için gelen annem hastanenizde oluşan enfeksiyon yüzünden hala ibnisina hastanesi yoğun bakımda yatmaktadır.Hastayı bu hale getirmenin karşılığı olarakta 50bin Tl parayı hangi vicdanla aldığınızı bilmiyorum. Hastanın adı üllviye Şentürk
22.10.2014

Orhan Çiftçi :27/06/2014 tarihinde mutlu güngör hocama anju oldum hastalarına karşı çok ilgililer tüm çalışanlarına teşekkür ederim özellikle mutlu hocam adam gibi adam işinin ehli herzaman bana vakit ayırabiliyor ben ve ailem ona minnettarız ALLAH yolunu açık etsin .bayındır hastanesine teşekkürler iyiki varsınız
28.06.2014

Ülber Yurdakurban. :Merhbalar,17.09.2013 tarihinde hastanenize geldim, Dr İsmail Gökyar ve ekibi tarafından tedavi edildim,Dr. ve ekibine ilgileri için çok teşekkür ederim.Tedavi masraflarımı ödemek istediğimde İsmail beyin sekreteri çkarken ödeyebileceğimi söyledi.Ancak daha sonra ben oda da istirshst ederken görevli gelip ödeme yapmamı istedi bende dinlendiğim ödemeyi çıkarken yapacığımı söyledim.Daha sonra akşam odadan eve ödemeyi yapmak için çktım.Bu arada görevli odayı aramış, ben cevap vermeyince gelinimi arayıp ödeme yapmadan çıkış yaptığmı söylemiş. Ama ben bu arada ödeme yapmak için oraya gidiyordum.Bana gelinim hastaneden ayrldıktan sonra tel. edip bilgi verdi. Türkiyenin en saygın hastanesi olarak bilinen hastenenize böyle bir davranışı hiç yakştıramadım. Saygın ve yetenekleri olan Doktorlerınz ve ekibine bu tarz davranışlarla leke sürülmesine izin vermemeniz dileklerimle. Kolay gelsin. Ülber Yurdakurban.(ayrıca bu hareketi şahsma yaplmış bir hakaret olarak kabul ediyorum).
21.09.2013

Sabahat Demirel :Dün aşırı böbrek sancısı ile hastanenizi aradım öncelikle telefonla beni acile yönlendiren arkadaşa sonrasında saat11'e doğru geldiğim acildeki tüm hastane yetkililerine hemşiresi,doktoru ve çalışanlarına,temizlik,güleryüz ve ilgilerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.Hepinize çok,çok teşekkürler.
18.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

 

[Hata Bildir]