İL İL HASTANELER

T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi

  T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi  
T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi
Hastane Adı: T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi
Telefon: (0212) 567 67 74
Faks: (0212) 544 35 94
Adres: İsmetpaşa Mahallesi Kenar Sokak No: 22
İlçe: Bayrampaşa
İl: İstanbul
Web Adres: www.bayrampasadh.gov.tr
Harita: T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 1970 yılında İstanbul Sağmalcılar bölgesinde 100 yatak kapasiteli olarak Adalet ve Sağlık Bakanlıkları arasında yapılan bir protokolle öncelikle mahkûm hastalara ve hem de sivil hastalara tedavi hizmetlerini birlikte vermek üzere açılmıştır.

1989 yılında 300 m2’ lik alan üzerine 4 katlı olarak  yeni bina İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılarak Tutuklu ve hükümlü hariç  halka hizmet vermeye 10.01.1991 tarihinde başlamış ve 150 yatak kapasiteli Hastane haline gelmiştir.Ancak hasta sayısının giderek artması nedeniyle 1992 yılında 2 katlı 450 m2 büyüklüğündeki poliklinik binası hibe yoluyla yaptırılarak hizmete açılmıştır. Şu anda poliklinik hizmetleri bu binada verilmektedir.

2003–2004 yıllarında artan yoğun hasta potansiyeli nedeniyle ihtiyaç üzerine 2 ameliyathaneye ek olarak, 3 adet ameliyathane daha yine bağışlarla yapılarak hizmete sunulmuştur. Böylece 2003 yılında günde 5-6 ameliyat yapılabilirken, hastanemizde 2004 yılından bu yana günde 20-25 ameliyat yapılmaktadır.

T.C Sağlık Bakanlığı Bayrampaşa Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyon

Sürekli düşünen, yeniliklere açık, fikir üreten, konulara hep olumlu bakan bir ekip olarak çalışmak. İnsani ve ahlaki değerleri sürekli ön planda tutarak dünya insanına hizmet vermek.

Misyon

En kutsal hizmet kabul edilen Sağlık hizmetlerini, insanlığa  en iyi şekilde sunmak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak, tıbbi etik kurallara bağlı kalarak çalışmak, hastanemizde ihtiyaç duyulan fiziksel mekan ve donanım seviyesini yükseltmek.

Yorumlar
Betül Oğuzhan :bu hastane çok ii deil sizin görevlileriniz nerdeyse insanları dövicekbizim nası güvenmemizi bekliyosunuz size ? ..
10.03.2011

Senem Tuy :26.08.2010 tarihinde saat 20:30 civar acil serviste iğne olmaya geldiğimizde başka sının iğnesini bize yaptılar ve pişkin bir şekilde bir yanlışlık oldu sizin iğneyide şimde yaparız deniliyor.Bu nasıl hastane, nasıl acil servis yanlışlıkla yapılan iğne bronşit iğnesi denildi fatak o iğne enisilin iğneside ola bilirdi.... EE BİZ HASTANELERE VE DOKTORLARA NASIL GÜVENEBİLİRİZ... Ayrıca hastane bir devlet hastanesi ise....
27.08.2010

Canan Mentes :gorevlılerınız cok kaba ınsanlar telefonla aradım hastanenızı bı dovmedıgı kaldı adamın telden önce ve bu sekılde calısanlarınız oldugu surece ben aılemı sızın gıbılerın elıne teslım etmem ınsanlıktan anlamayn gelısmemıs ınsanları calısıtrdıgınız surece her zaman eksı lerınız olacaktır kutfen bunu dıkatte alın tşk
02.04.2010

Sebahatbahar :böyle sistem tam oturmamış randevu alamıyorum lütfen ilgilenin
04.10.2009

Anlaşmalı Kurumlar
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]