İL İL HASTANELER

Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi

  Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi  
Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi
Hastane Adı: Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi
Telefon: (0216) 464 48 00
Faks: (0216) 464 48 01
Adres: Şemsettin Günaltay Cad. Pınar Apt. No:15 / 5
İlçe: Kadıköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.belmer.com.tr
Harita: Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Belmer Bel Hastalıkları ve Fizik Tedavi Merkezi 1996 yılında Suadiye’de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Güner Kaner ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Tuncay Kaner tarafından kuruldu. Merkezimizde son teknoloji modern fizik tedavi cihazları ile fizik tedavi uygulanabilmekte ve ayrıca rehabilitasyon gereken durumlarda klinikte ve hastanın evinde bu konuda tecrübeli fizyoterapistimiz tarafından rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Ayrıca; özellikle bel ve boyun fıtığı konusunda ve diğer omurga hastalıklarında hastalar Fizik Tedavi ve Nöroşirurji uzmanı tarafından değerlendirilmekte, gerektiğinde hastalar Ortopedi ve Algoloji uzmanı tarafından konsülte edilmekte ve hastaya tedavisi ile ilgili en doğru yaklaşım önerilmekte ve tedavisi yapılmaktadır.
 

Belmer Bel Hastalıkları Ve Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Merkezimizin kurulma amacı bu ekip çalışması ile hastalarımıza yaklaşarak en etkili ve doğru tedavi yöntemini uygulayarak onları en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturmaktır. Dünyada yaygın uygulanan tedavi protokollerini hastalarımıza uygulamaktayız. Bir bel fıtığı hastasının önce tanısı muayene ve gerekirse MRI ile konarak ilaç ve fizik tedavi ile tedavisi düzenlenir. Yaklaşık 3 hafta süren bu tedavi sonucu hastada iyileşme %90 oranında sağlanır. Hastanın bu tedaviye rağmen bel ve bacak ağrısı devam ediyor ve ilave olarak ayakta kuvvet ve duyu kaybı gibi bir kısım nörolojik belirtiler de ortaya çıkarsa o zaman hastaya mikrocerrahi ile bel fıtığı tadavisi önerilir. Günümüzde uygulanan mikrocerrahi yöntemler ile bel fıtığı cerrahisinde başarı şansı çok yüksektir.

Yaklaşık 7 yıldır bilgi ve tecrübe birikimlerimizi artırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Bu uzun soluklu yolda ‘önce hastaya zarar vermemek’ ve ‘hastayı BELMER ailesinin bir ferdi olarak görmek’ prensipleri ile çalışmaktayız.1998 yılından bu yana Belmer Bostancı Şenesenevler’de kendi yerine taşınarak çalışmalarına devam etmektedir.Bu süre zarfında hastalarımızın da beklentisi doğrultusunda birçok kurum ve sigorta şirketi ile anlaşma yapılarak, anlaşmalı kurum yelpazesini genişletmiştir.Amacımızın hastalarımızı en kısa zamanda , en etkili ve doğru tedavi yöntemini uygulayarak sağlıklarına kavuşturmak olduğunu tekrar ediyor ve herkese sağlıklı günler diliyoruz

Yorumlar
SİNEM KESKIN :SLM BEN AMELYAT OLMUSUM 4 DEFA AMA HALLA ILESMETIM 22 YASINDAYIM PORUTEZT TAKMISLAR BENIM KALCAMA HAKKARIDE KALIYORUM AMA DEGISEN BISE YOK HIC ILESMEDIM NE OLUR BANA YARDIM EDIN BAZEN YASAMAK BILE ISTEMIYORUM ALLAH ASKINA YARDIM ELIN OZATIN BANA BANA CEVAP YAZARSINIZ VOK MUTLU OLURUM LUTFEN NE OLUR YARDIM EDIN BANA DAH 22 YASINDAYIM AMA BU BACAK YUZUNDE MUTLU OLAMIYORUM CEVAP SINEMALLAH ASKINA
03.08.2009

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik

Medex
Medex

 

[Hata Bildir]