İL İL HASTANELER

Besni Devlet Hastanesi

  Besni Devlet Hastanesi  
Besni Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Besni Devlet Hastanesi
Telefon: (0416) 318 10 67
Faks: (0416) 318 07 73
Adres: Koru Pınar Mahallesi Atatürk Caddesi
İlçe: Besni
İl: Adıyaman
Web Adres: www.besnidh.gov.tr
Harita: Besni Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

İlçemiz Devlet Hastanesi 1966 yılında 25 yataklı Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmış 1983 yılında hiçbir tadilat ve ek bina yapılmadan 50 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 2005 yılı Ocak ayında kadro yatağı 75 yatak kapasiteye çıkarılmıştır.

Hastanemizin 8 adet lojmanı bulunmaktadır. Hastanemizin hizmet binası; ana bina ve hastanemize tüp geçitle bağlı 1500 metrekare kullanım alanlı M. Nuri Zararsız Acil Ünitesi adı ile 2002 yılında resmen faaliyete geçen ek binadan oluşmaktadır.

Besni Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Dünya standartları seviyesinde çağın gerektirdiği hizmeti verebilmek için en gelişmiş tıbbi cihazları ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımızın memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Sürekli gelişmeyi ön gören kalite anlayışı ile bugün ve gelecekteki en iyi sağlık hizmetini vermek düşüncesinde etkin, verimli çalışma sistemi ile hasta ve hastane çalışanları arasındaki iletişimi daha yakın kılarak güler yüzlü hizmet vermek.

Kalite Politikamız

  • Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak.
  • Hizmet verdiğimiz bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.
  • Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, güler yüzlü, yetenekli, bilgili ve deneyimli ekiplerimizle güvenilir sağlık hizmeti vermek.
  • Kalite yönetim sistemine ve yasal şartlara uyarak sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek.
Yorumlar
Besninin Çilesi Rezaleti :sahipsis bir ilçe sahipsiz bir hastane hızmetsıfır ilgi yok anlamadığım doktor niyeyok koca binayı süs dıyemı yaptınız yaziklar olsun o hastanenin yönetimine tam bir rezillik
26.10.2014

Sultan Gündoğan :lütfen biri buradaki sağlık çalışanlarına karşılarındaki hastanın bir hayvan değil insan olduğunu söylesin insanlar hemşirelere bir serumu değiştirirmisiniz demeye bile korkar hale geldiler ...sağlık sektöründe reform mükemmelsiniz...
18.06.2014

Ali Tileklioglu :hızmet sıfır sız bu sıteyı hangı amac ıcın kurdunuz anlamadım bır yerden randavu verebılılırken dıyer bır yandan alamıyoruz kactane dıs hekımı var da ben burdan dıs ıcın randavu alamıyorum anlamıyorum tel actım sısıtemımız calısmıyor dıye sınyal verıyor ben vatandas olarak saglık sektorunda hıcbır mazeretı kabul etmıyorum ve etmıyecemde sunda emınımkı benım gıbı dusunen yuzlerce ınsanvar hadı ınternetten randevu alamadım telefonun ne gıbı bır bakımı olacakta cevap alamıyorum yazık yazık hasatenede ınsaNLARIN EVINDE INTERNETI VEYA BILGISAYARI YOK TLF LA RANDEVU ALMAK ISTESE O DA CALISMIYOR BEN HAKKKIMIZ HELEL ETMIYORUM BENDEN BU DEVLET VERGI ALIYOR VE GERI HIZMET ALAMIYORUM HAKKIMI DA HELEL ETMIYORUM
15.05.2010

 

[Hata Bildir]