İL İL HASTANELER

İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi

  İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi  
İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi
Hastane Adı: İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi
Telefon: (0216) 322 22 10
Faks: (0216) 322 44 01
Adres: Saip Molla Caddesi Kısayol Sokak No: 1
İlçe: Beykoz
İl: İstanbul
Web Adres: www.pasabahcedh.gov.tr
Harita: İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz;

1955 yılında S.S.K. Dispanseri olarak hizmete başlamıştır.

1962 yılının Temmuz ayında 241 ruhsatlı yatak kapasitesiyle S.S.K. Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

1970 yılı başlarında kurumun Okmeydanı ve Göztepe Hastaneleri açılana dek Eğitim Hastanesi düzeyinde hizmet vermiştir.

1971 yılında Okmeydanı ve Göztepe Eğitim Hastanelerinin açılması ile S.S.K. Paşabahçe Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

6 Ocak 2005'te kabul edilen, 19 Ocak 2005'te yürürlüğe giren 5283 sayılı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığı'na devredilmesine dair Kanun uyarınca 19 Şubat 2005'ten itibaren İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.

01 Ağustos 2009 tarihinden itibaren, Beykoz Devlet Hastanesi ile Paşabahçe Devlet Hastanesi tek başhekimlik altında birleştirilerek hizmetlerin Paşabahçe Devlet Hastanesi adı altında yürütülmesine karar verilmiştir.

İstanbul Paşabahçe Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Tıp ahlakı ilkelerine sadık kalarak, Tüm hastane çalışanlarının katılımı ile bakmakla yükümlü olduğumuz hasta ve yakınlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde bilimsel temellere dayalı kaliteli ve insani değerler yaratan bir kurum olarak sağlık ve eğitim hizmeti sunmak, bu hizmetin sürekli iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetinde gelişen teknolojinin ışığında hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti veren kamu hastanesi olmaktır.

Yorumlar
Aysun Tahin :merhaba öncelikle hastaneden çok memnundum fakat temmuzda yaşadığım bir olay beni çaresiz bir duruma düşürdü babam 70 yaş üstü ve baypaslı hasta vucudunda morarmalar vardı kardiyolağa gözükmesi gerekiyor randevü alamıyorum 15 gün sonraya veriyor dr aslan özdemir beye rica ettim bana verdiği cevap ben bakamam başka hastanemi yok cevabı oldu 1 2 hastası vardı ve ben babamı ordan siyami erseğe götürdüm babamı sabaha kadar yatırdılar kanı 6.5 olmuş serum takıldı düzelmedi sarı kan takıldı ve kanı düzeldi sizden ricam böyle yaşlı hastaların hastane kapılarından geri çevrilmemesi çok rica ediyorum lütfen
24.09.2013

S.Ç. :merhabalar..öncelikle paşabahçe d.h. 8.ortopedi polikliniğinde hizmet yapmakta olan DR.Halil Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..annemin aylardır geçmeyen diz ve bacak ağrılarıyla alakalı özel bir kurumda sayısız tetkik yapıldı ve en sonunda kesinlikle protez denmişti.kendisini bi türlü ikna edemedik en sonunda paşabahçeye de gidip orda da danışmak istiyorum dedi ve 04.09.13 tarihinde 182 yi arayarak çok kolaylıkla randevu aldım,annem bugün (06.09.13) saat 09:30 da muayenesini oldu ve eklem röntgenleri çekildi.eklem içi enjeksiyon uygulandı reçetesi yazıldı ve perşembe günü tekrar gelmesi söylendi.önce 182yi aradım sonra hastanenin çağrı merkezini.telefonu yanıtlayan çağrı merkezi çalışanı son derece yardımcı davrandı ve doktor beye nasıl ulaşabiliceğim konusunda yardımcı oldu kendisine de teşekkürlerimi iletiyorum..daha sonrasında DR.Halil beye aktardılar ve derdimi anlattım çok sağolsun ki milletin kafasında oluşan devlet hastanesi doktoru ilgilenmez-suratsızdır gibi önyargıları en azından annem ve benim kafamdan kesinlikle sildi.kendisine tekrardan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Allah yar ve yardımcısı olsun,başarılarının devamını diliyorum..
06.09.2013

Serap İşçen Güç :paşabahçe hastanede bu akşam yaşadığım bir olayı aktarmak isterim. konuşmaktan ve iletişimden aciz olan bayan güvenlik görevlisi nden şikayetçiyim iletişim yoksunu bayan güvenlikten ziyade orada sadece komplekslerini tatmin ediyorsa sorun yok ama işi güvenlikse ve bunu yapacaksa sorun şikayetçiyim tavrı duruşu konuşması çok çok yakışıksız
31.12.2010

Zeynep Çolak :merhaba laboratuvar sonuçlarını internetten nasıl öğrenebilirim?
21.10.2010

Kaptan :arkadaşlar randevuyu şu adresten alıcaksınız: www.pasabahcedh.gov.tr en üstteki kardelen web randevuya tıklayın gerisi kolay zaten saygılar..
05.01.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. Coşkun  Şanverdi Op.Dr. Coşkun Şanverdi

 

[Hata Bildir]