İL İL HASTANELER

Beyşehir Devlet Hastanesi

  Beyşehir Devlet Hastanesi  
Beyşehir Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Beyşehir Devlet Hastanesi
Telefon: (0332) 512 49 49
Faks: (0332) 512 16 53
Adres: Yeni Mahallehastane Caddesi
İlçe: Beyşehir
İl: Konya
Web Adres: www.beysehirdh.gov.tr
Harita: Beyşehir Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz;

1958 yılında şimdilerde Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanılan binada 50 yatak ile hizmet vermeye başlamış, 1987 yılında devlet-millet dayanışmasıyla inşasına başlanıp 1989 yılında hizmete açılmış olan şimdiki binamıza 2003 yılında hastane derneğimiz aracılığıyla acil ve diyaliz ünitelerinin bulunduğu ek bina hizmete açılmıştır.Daha sonra hastanemiz bahçesine yeni bir ek binanın inşasına 2007 yılında başlanmış 2009 yılında hizmete açılması ile birlikte hastanemiz yatak sayısı 132 olarak bakanlığımız tarafından tescillenmiştir.

Hastanemiz bünyesinde; 2 adet muayene bölümü, 1 enjeksiyon ve pansuman bölümü, 5 adet müşahade yatağı, tam teşekküllü resütasyon bölümü ile hizmet veren  

Acil Servis , 14 adet diyaliz makinesi ile 26 hastaya hizmet verilen ve  taşıma hizmeti bulunan  Diyaliz Servisi, 6 Adet Yatak, 6 Adet Hastabaşı Monitörü,1 Adet Merkezi Monitör, 1 Adet Kan gazı Cihazı  ve 1 adet Mekanik ventilatörle ile hizmet verilen 1.Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, Ayrıca 22 uzman hekim ile Hariciye, Dahiliye, Pediatri, Kadın Doğum, Ortopedi ve Beyin Cerrahisi, Psikiyatri ve Nöroloji, Fizik Tedavi Klinikleri ile Tomografi mamografi Danstiometri ve konvansiyonel röntgenleri ile radyoloji ünitesi, hormon, eliza, hemogram, idrar analizörü cihazlarıyla hizmet veren tam otomasyona sahip laboratuarı ile hizmet vermekteyiz.

2009 yılında hastanemize ayaktan müracaat eden hasta sayısı  329.509 yatan hasta sayısı  4.343 ameliyat sayısı 4.304  doğum sayısı ise 956 alarak gerçekleşmiştir.

Hastanemiz de aktif olarak 13 pratisyen hekim, 22 uzman doktor , 4 diş hekimi,  4 eczacı, 54 hemşire, 33 ebe ,8 anestezi teknisyeni, 10 laboratuar teknisyeni  ve diğer personeller olmak üzere 227 personel çalışmaktadır.

2010 yılı hedefi olarak; yeni açılan binamızın son katı yemekhane olarak düzenlemek, diğer katların klinik olarak düzenlenmesi, en az 4 yataklı bir nöroloji yoğun bakımının düzenlenmesi,  mevcut bulunan acilin modernizasyonu yapılarak daha geniş ve tüm imkânların içersisinde bulunan bir acil merkezi planlanmaktadır.

Yorumlar
Erol Yalçın :sayın başhekim sizin randevu siteniz 21. yüz yıla neden ayak uyduramıyor teknoleji çağında yaşamaktayız ama bir türlü hastanemizin randevü sitesine giremiyoruz yetkilileri sağ duyuya çağırıyorum vatandaşa ne zaman eziyet etmekten vazgeçmeyi düşünüyorsunuz saygılarımla beyşehir hastanesinin yöneticelirine arz olunur
14.12.2010

Kemal Yeşilyurt :Randevu servisinin ne zaman doğru çalışacak. Ortapedi devamlı kapalı. diğer servisler çok karışık LÜTFEN : Servisinizi ranevisini açmadan kendi personeliniz eş ve dostlarının tc.lerini hemen girmesin gerçek khastalara sıra kalmıyor.
08.11.2010

Raziye Çolak :benim size şikayetim sosyal güvencem olmasına ragmen diş doktorlarına gittigimde utrasyon makinesiyle incelemeden dogru konyaya git benim param yoksa ben nasıl gidecem. bide kapının yanındaki panado bilgi yazıyor.ama hiç diş hakkında yardımcı olunmuyor.o zaman süs konulmuş duydugum herkes diş bölümündeki doktordan şikayetçiyiz gerçekten ilgilenirseniz sevinirim
20.07.2010

 

[Hata Bildir]