İL İL HASTANELER

Bingöl Devlet Hastanesi

  Bingöl Devlet Hastanesi  
Bingöl Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Bingöl Devlet Hastanesi
Telefon: (0426) 213 45 08
Faks: (0426) 213 10 43
Adres: Saray Mahallesi
İlçe: Bingöl Merkez
İl: Bingöl
Web Adres: www.bingoldevlethastanesi.gov.tr
Harita: Bingöl Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Eski SSK Hastanesi olarak faaliyet vermekte iken Sağlık Bakanlığına devir edilerek Yenişehir Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlanmış Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetler Genel Müdürlüğünün 11.10.2005 tarih ve 8461 sayılı olurları ile Bingöl Devlet Hastanesiyle birleştirilerek 250 yataklı olarak hizmet vermeye başlanmıştır.

Bingöl Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

  • Hastanemizin öncelikli olarak amacı, hastalarımıza doğru teşhis koymak, bu doğrultuda tedavi etmek ve memnun etmektir.
  • Hastalarımızın kendilerini güvende hissedebileceği bir ortamda günün koşullarına ve ihtiyaçlarına cevap verecek, sürekli öğrenmeyi ve iyileştirmeyi gerektiren sağlık hizmetini sunmaktır.
  • Ülkemizde ve dünyada, medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak.
  • Tıbbi teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak.
  • Bize güvenen ve bizi öncü gören tüm halkımızın beklentilerini gelişen teknolojiler ve uluslararası standartlar çerçevesinde karşılayan; hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetiyle tercih edilen sağlık kuruluşu olmak.
  • Hasta tanı tedavi konularında bilimsel ve nitelikli çağdaş, güler yüzlü, sağlık hizmetlerinin verilmesini, verilen bu sağlık hizmetlerinde ölçü kabul edilen istatistiksel değerlerin ülkemiz ve özellikle bölgemiz bazında çağdaş ve geçmiş ülkelerin değerlerine ulaşmasına etkin ve etkili katkının yapılmasını sağlamak.
  • Yetiştireceğimiz gençlik, insani ve ahlaki değerleri sürekli ön planda tutarak ülkemiz insanına hizmet vermektedir.
  • Çağdaş fiziki alanlarda insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini gönülden gelerek sevgi ve güler yüzle sunmak.

Misyonumuz

  • Güvenli, etkin ve kaliteli sağlık hizmeti sunumunda bölgemizin tercih edilen hastanesi olmak. mevzuatlara uygun,  bilimsel ve teknolojik, sürekli kendini yenileyen sağlık hizmeti sunmak.
Yorumlar
Leyla Ünal :kardiyoloji uzmanı AHMET GÜRLEK senin gibileri ALLAH eksik etmesin yavrum cuma ve pazartesi o kadar yogunlukta son hasta geldim güler yüzün solmasın sagol o saatte bile agzından bal damlıyodu helal olsun sana beni yanımda refakatcimi öyle rahatlattın öyle memnun bıraktınki inan boynuna sarılıp öpmek geldi inşallah bıktırmazlar isyan ettirmezler yolun açık olsun tşk.
27.12.2010

?????? :ben bu doktorlardan bişe anlamadım insanın hastalığı hakkında gerçek bi bilgi veren olmadı hep gidip geliyorum bişe yok eh ii başkada dedikleri bişe yok anca öüm döşeğine düşesin hele akılları başına gelsin
20.10.2010

Dtrwee :Bir önceki yorumda bir doktorun isminden bahsedilmiş vatandaşın yazdığı vede reklam olmadığı belli ama sadece performans için doktorun güler yüzlü görünmesi yetmiyor hiç hak etmeyen birine bu bu güzel yorum bence yanlış birazdaha araştırın ve bilgi sahibi olun o kişi hakkında
08.09.2010

Kutbettin Soylar :internetten online sistemi ile randevu alma işlemlerini aktif hale getiriseniz memnun olurum.
12.07.2010

Ayşe Deniz :bingöl devlet hastanesinde bir doktor varki gerçekten d oktor allah nazardan korusun merhamet şevkat akıyor yüzünden allah ondan razı olsun benim yavruma insan muamelesi gösterdi sadece ahmet hekim oğlu hıpotrat yemını etmış adeta helal olsun hocam benım yavrumda siz kadar olamazsada inşallah sizi örnek alır mesleğınde allah emanet olun AMASYALI Bır doktor annesı
08.12.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Uzm.Dr. Soner Avcılar Uzm.Dr. Soner Avcılar

 

[Hata Bildir]