İL İL HASTANELER

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi

  Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi  
Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi
Telefon: (0374) 270 45 75
Faks: (0374) 270 45 85
Adres: Ağaççılar Köyü Mevkii
İlçe: Bolu Merkez
İl: Bolu
Web Adres: boluibdh.gov.tr
Harita: Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1943 Yılında, halen İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak faaliyet gösteren binada kurulan Bolu Devlet Hastanesi, 1994 yılında İzzet Baysal Vakfı’nın yaptırdığı şu anki binaya taşınarak İzzet Baysal Bolu Devlet Hastanesi adını almıştır.

SSK Hastanesi 1975 yılında 110 yataklı olarak hizmete başlamış, 1999 yılında yaşanan Gölcük ve Düzce depremlerinden sonra hasar gören binası yıkılarak 6 ay çadırda, 4 yıl prefabrik binada hizmete devam etmiştir.

Terra-1 projesi kapsamında inşaatı tamamlanan yeni hastane binasına 2004 yılında taşınmıştır. 18.02.2005 tarihinde Köroğlu Devlet Hastanesi olarak hizmete devam etmiştir.

Sağlık Bakanlığı çalışmaları ile 26 Eylül 2006 yılında ilimizde bulunan Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi ile Köroğlu Devlet Hastanesi; Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi çatısı altında birleştirilmiştir.

Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Sürekli gelişen, yenilenen ve tercih edilen hastane olmak.

Misyonumuz

İnsana ve çevreye saygılı, alanındaki gelişmeleri takip eden, nitelikli sağlık hizmeti sunmak.

Politikamız

Hasta ve çalışanlarının memnuniyetine dayalı, bilinçli ve güler yüzlü personeli ile kalite yönetim sistemi şartlarına ve mevzuatlara uygun, güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, çağdaş sağlık hizmeti vermek.

Yorumlar
Ali Ebrar Yalçın :iyi günler.hastahanenizin herşeyi iyi güzel.çağımız teknoloji çağı.internet randevu gayet iyi ve rahattı.tekrar eskiye dönmek(irticacılılk) kimin fikriyse tebrik etmek gerekir.burası türkiye herşey mümkün.ben çok görmüyor ve kınıyorum,
10.04.2011

A.Kırdar : Bilgisayar ile randevu alma sistemini kaldırdınız galiba ne zaman randevu almam gerekse sisteminize ulaşamamaktayım. Lütfen randevu sisteminize ulaşmamıza yardımcı olursanız sevinirim.
11.02.2011

S.Ozclk :nedir bu birisi açıklasın internetten randevu alamıyoruzz telefona bakan yok.kusura bakmasınlar çalışan arkadaşlar ben özelde tıbbı sekreter olarak çalıştım ve 24 saat randevu aldık evet bu hastane özel değil ama bukadarınada pess.yazık aldığınız paralara yazık .
01.12.2010

Fevzi Süzer :hastane bolumuz için bi velinimet.temizliği ve yemekleri çok güzel.ama hasta bakımı hiç iyi değil.hasta yatırıyoruz cuma gün tansiyon 26 ya çıkmış.hastanın bilinci yok.yürüyomuyo 27.08. de yatan hastanın yanına 31.08 öğlen bi doktor geliyo hastanın yanına (allahtan izin 10 gün değil hasta ölse kimsenin umrunda olmayacak. böle bişey varmı türkiyede bilmiyorum. bide hastaya bakan doktor izine çıkıyo diye hastayı çarşamba gün yani yarın taburcu edilecek bilemem belki tedavisi bitmiştir ama gözle 10.kişi baksa 9.kişi bitmediğini söler..bu meili sağlık bakanlığına da gönderecem.bişey çıkmazsa çıkmasın ama içimdekileri atmış oluruz. belki başkla hastalara yapılmaz.şu mübarek günlerde allah devletimize yardımcı olsun. saygılar
31.08.2010

RACİ KESKİN :Telefondan randevu alma saatini saat 08:00 kadar uzatırsanız memnun olacağız çünkü poliklnik saatine kadar büyük bir yoğunluk ve sıkışıklık oluyorki buda insanlardaki rahatsızlığı bir kat daha artırıyor teşekkürler.
10.05.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Dr. Aydın Kavuk Dr. Aydın Kavuk

 

[Hata Bildir]