İL İL HASTANELER

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon: (0232) 435 70 73
Faks: (0232) 435 72 62
Adres: Mersinli Mahallesi 2800 Sokak No: 2
İlçe: Çınarlı
İl: İzmir
Web Adres: www.bornovaagizdis.gov.tr
Harita: Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1996 yılında 8 ünite ve 20 kişilik personeli ile İzmir Eğitim Diş Hastanesi'ne bağlı olarak açıldı. 1999 yılında Bornova Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne 2001 yılında Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne bağlandı. Bu merkeze bağlandıktan sonra 6 ay kapalı kalarak tadilat ve yenileme çalışmaları yapıldı. 30 Ekim 2002'de müstakil bir Başhekimlik ve 58 personel, 20 diş ünite ile 450m alanda çalışmaya başladı. Döner Sermayesi 02.01.2003 yılında kurularak çalışmaya başladı.

2003 yılında asma katın bir bölümü yapılarak yer kazanıldı. 2004 yılında asma kat büyütüldü. 2005 yılında dışarıdan balkonlar içeri alınarak 3 oda ilave edildi. Protez Laboratuarı geliştirildi. 2005 yılında karşı sırada bir dükkan kiralanarak yemekhane taşındı. Yemekhane yerine 6 ünitelik bir tedavi kliniği ilave edildi. Böylece kullanım alanı 450 m’den 1300 m'ye çıkarıldı.

Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Misyonumuz

Ağız sağlığı hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, tüm tarafların memnuniyetini sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Sağlık merkezimizin hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görebilmek için rekabet gücünü arttırmak, halkımızın hak ettiği, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetlerini sunmaktır.

Yorumlar
Ali Bozkurt :Merhaba, Yıllardır dişlerim ile ilgili korku yüzünden doktora gidemedim ve çok iyide bakamadım ve sonunda korka korkada olsa gideyim dedim ve sağolsun Dr. Ali Hikmet TURAN beye muayene oldum oda bu korkumun ne kadar yersiz olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Şu ana kadar 2 dişimi ve köklerini çektirdim buna bağlı acı veya ağrı hissetmedim. Kaplama yapılacak dişlerimde var, inanıyorum ki yine önceleri koktuğum kadar acı veya ağrı olmayacaktır. Hastanenize ve bu şekilde hastalarla ilgilenen değerli doktorlarınıza teşekkür ediyorum. Saygılarımla, İyi Çalışmalar
22.01.2011

Rifat Savaş :Mükemmel bir hassasiyet ve özen gösterek dişlerimdeki problemin halledilmesinde emeği geçen başta dr Ayşe MALAYLIOĞLU olmak üzere tüm izmir bornova ağız ve diş sağlığı merkezi çalışanlarına gönülden teşekkür ederim..
08.12.2010

Mehmet.Zengin :benim.sorun.var.ama.dişden.3dişim.çekilçek.çok.korkuyorum.ama.bayıtma.olabilirmi.olursa.çok.sevinirim.sizden.hiç.duymayim.görneyim.açıyı.ssk.sikorta.tarım.var.benim.olursa.gelirim.size.kabul.olrsa.gelirim.oraya.bayıtma.gesin.olursa.gerlirim.mehmet.zengin.çep.0507.950.16.40.ev.0232.375.34.48.bekliyorum.selmalar.bayıtma.gesin.mehmet.zengin
24.03.2010

Duygu Akürek :çene cerahi bölümünüz var mı öğrenebilir miyim ?
04.02.2010

Nizamettin Armağan : Sayın Merkez Yetkilileri, Ülkemizde her olumsuz durum karşısında eleştiri ve yakınmayı bazen abartırcasına yapma alışkanlığı yanında olumlu durum ve olayları memnuniyetle karşılamayı ve bunu hakedenlere yansıtmayı bir görev bilerek takdir duygularımı sizlere sunmayı arzuladım. Kurumunuza ilk kez gelen bir kişi olarak ,Ülkemizde devlet kurumlarında alışılagelen hırpalayıcı ve güven yaratmayan muamelelerin ürpertisi içinde muayene olmağa teşebbüs ettim.İşlemlerin her aşamasında neredeyse gözlerime inanamadığım bir şaşkınlık içinde olumlu gelişmeleri mutluluk ve takdirle izledim. Beni en çok memnun eden husus elemanlarınızın neredeyse tümünün hastalara olan nazik,sevecen, ilgili ve koruyucu tutumları olmuştur.Başta diş hekimi doktorum sayın Dent.Hülya hanımın ve başhemşire yardımcısı sayın Mürşide Şenöz'ün yakın ve sıcak ilgilerine ne kadar teşekkür etsem az gelir. Ayrıca yeni taşınılmasına rağmen merkezinizin düzeni,temizliği ve sistematiği merkeze avrupasal bir görünüm vermiştir.Merkezinizin gelecek yıllarda daha olumlu gelişmeler izleyeceğine güvenerek sizleri candan kutlar, başarılarınızın artarak devamını diler, saygılar sunarım. Em.Prof.Dr.Nizamettin Armağan.
14.01.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]