İL İL HASTANELER

Bozüyük Devlet Hastanesi

  Bozüyük Devlet Hastanesi  
Bozüyük Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Bozüyük Devlet Hastanesi
Telefon: (0228) 314 00 85
Faks: (0228) 314 80 12
Adres: 4 Eylül Mahallesi
İlçe: Bozüyük
İl: Bilecik
Web Adres: www.bozuyukdh.gov.tr
Harita: Bozüyük Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1968 yılında iki katlı binada Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte  olan sağlık tesisimiz, aynı binada hastaneye dönüştürülerek yataklı sağlık hizmeti verilmekte iken, bu binaya ek olarak dernek tarafından yaptırılan beş katlı hastane binasında bir süre hizmetlerini sürdürmüştür.

Şehir merkezine 2 km olan yeni hastane binamıza 2004 yılının Kasım ayı itibariyle taşınarak hizmet verilmekte iken, 5283 sayılı kanun gereğince bakanlığımıza devredilen SSK Bozüyük Hastanesi, Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi adıyla faaliyetini sürdürmeye devam etmiştir. Halkımıza sunulan sağlık hizmetinin daha kaliteli ve etkin yürütülmesine yönelik bakanlığımızın talimatları gereğince 03.06.2005 tarihinde Hastanemiz Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi ile birleştirilerek “Bozüyük Devlet Hastanesi” adıyla iki ayrı binada (A ve B blok) 120 fiili yatak kapasiteli olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bozüyük Devlet Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Mevcut kaynakları etkin şekilde kullanarak, fiziksel, ruhsal, teknolojik, bilimsel açıdan hasta ve çalışanların memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmaktır.

Misyonumuz

Hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak, çalışanlarımızın verimliliklerini artırıcı çalışmaları yapmaktır.

Vizyonumuz

Sağlık hizmetleri sunumunda, kalite standartlarını yakalayarak, hasta memnuniyetini yükseltmek ve örnek hastane olmaktır.

Yorumlar
Mustafa Eldemir :Bugün hastanenize geldiğimde hiç bu kadar ilgisiz görmemişdim hastanemizi. Geldim oturdum bana sordukları şikayetiniz nedir söyledim oturdular telefonlarıyla oynadılar. Herkez bi yerde telefonlarıyla oynuyorlar biraz daha dikkatli olup hastaları güleryüzle karşılamalarını rica ediyorum
22.10.2013

Ferit Üstün :internetten sıra almak samanlıkta iyne aramak kadar zorlaştırdınız bu ne ya işkence
18.06.2010

Hcr Yksl :mrba yeni internet sisteminiz güzel olmuş ancak laboratuvar sonuçlarını da internetten öğrenmek istiyoruz.önce ki sistemde bu hizmet vardı değişimim olumlu olması bizi mutlu eder.ilginize teşekkürler...
16.02.2010

Feyza Su :evet bende hala açamıyorum.lütfen sorunu çözün artk.
17.01.2010

Hayri Sarı :telefondan randevu alamıyoruz.randevu almak için internetmi olması gerekiyor herkesin evinde.
13.01.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]