İL İL HASTANELER

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0232) 250 50 50
Faks: (0232) 261 44 44
Adres: Saim Çıkrıkçı Caddesi No: 59 Bozyaka
İlçe: Konak
İl: İzmir
Web Adres:
Harita: Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Salih Bük :merhaba hayırlı günler benim abim şuan yanık ünitesinde yoğun bakımda yatmaktadır.dün ziyaret te bulundum kameradan gördüm.sayın DR.Ahmet deniz uçar beyden çok teşekkür ederim bana verdiği bilgilerinden dolayı ve ayrıca abim ferhat bük e olan ilgilerinden dolayı kendisine ve ekibine gercekten cok teşekkür ederim.önce allahımın sonra doktorlarımızın sayesinde inş.sağlığına kavuşacaktır.kolay gelsin bütün hastalara acil şifalar dilerim..
22.10.2014

Hamdi Tabak :hastanenize kbb da 1 haftayattım fakat tedavimin olmadığını söylediniz hala bulamadınız mı iç kulak sıvı birikimim var vertegoymuş acil araştırın da tedavi olayım
09.12.2013

Mehmet Baş :kan kanseri olan abimi 24.07.2013 günü hematoloji bölümüne yatırdık. orda öykü arslan isminde çok değerli bir doktor bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi.bizi ve abimi ilk önce hastalık konusunda çok çok güzel bir şekilde bilgilendirerek, morelimizi yükseltti.en önemlisi tedaviden daha önemlisi çok değerli doktorumuz Öykü ARSLAN hocam bize ve abime insan olarak değerli olduğumuzu hissettirdi, kendisine çok teşekkür ederiz, Allah gönlüne göre versin.Ancak memnun kalmadığımız tek konu Hematoloji bölümündeki odalar fiziki ve hijyenik yönünden çok yetersiz.Ayrıca odalarda üçer hasta kaldığı için kalabalık.
26.07.2013

Adile Özyurt :benim merak ettğim konu şu: NEDEN ENDOKRİNE TELEFONLA YADA ONLİNE RANDDEVU ALAMIYORUZ.ASLINDA BİZ ENDOKRİN HASTALARI HİÇDE AZIMSANACAK KADAR AZ DEĞİLİZ, NEDEN BİZE DIŞ KAPININ DIŞ MANDALI MUAMELESİ YAPILIYOR. ANLAMADIM NE YANİ ENDOKRİN HASTASIYIZ DİYE ÖLELİMMİ BİZ :((((
17.07.2013

Recai Tornu :Sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdim. 1-muhasebe 2-bilgisayar- 3-İngilizce 4-almanca Sertifikalarım var. Hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.
08.07.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]