İL İL HASTANELER

BSK Denizli Cerrahi Hastanesi

  BSK Denizli Cerrahi Hastanesi  
BSK Denizli Cerrahi Hastanesi
Hastane Adı: BSK Denizli Cerrahi Hastanesi
Telefon: (0258) 266 67 68
Faks: (0258) 266 60 01
Adres: Acıpayam Bulvarı Üzeri No: 5 Bağbaşı
İlçe: Denizli Merkez
İl: Denizli
Web Adres: www.bskcerrahi.com
Harita: BSK Denizli Cerrahi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Ağırlıklı olarak kardiyoloji, kalp cerrahisi, onkolojik cerrahi, endoskopik cerrahi, mikroskopik cerrahi, kanser cerrahi, kulak mikrocerrahisi ve yoğun bakım hizmetleri veren hastanemiz Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji ve Üroloji branşlarında poliklinik ve tedavi hizmeti vermektedir.

BSK Denizli Cerrahi Hastanesi, akademik ünvana sahip ve bölgenin tanınmış doktorlarının BSK ortaklığı ile kuruldu. Antalya yolu üzerinde, 7 katlı ve 5000 metrekare olarak inşaa edilen hastane, acil servis, 2 ameliyathane, 1 doğum salonu, genel yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, kvc yoğun bakım üniteleri, poliklinik, mikrobiyoloji, biyokimya, radyoloji laboratuvarları ve son teknoloji tetkik cihazları ile hizmet veriyor.

Denizli’nin ihtiyacı olan özellikle cerrahi ve yoğun bakım alanlarında yepyeni bir sağlık yatırımı ve hizmeti sunan BSK Denizli Cerrahi Hastanesi’nin ortaklık yapısı BSK ile birlikte yörenin tanınmış doktorları, Prof. Dr. Bülent Topuz, Prof. Dr. Erdal Coşkun, Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı, Op. Dr. Mehmet Pekdemir, Op.Dr. Salih Özcan, Op.Dr. Zerrin Çelik ve Dr. Murat Çelik’in bir araya gelmesiyle oluştu.

BSK Denizli Cerrahi Hastanesi Hakkında

Misyon

Bölgenin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ve deneyim gerektiren her türlü cerrahi girişimi, yoğun bakım hizmetlerini, güvenliği, kaliteyi, konforu, etik değerleri, sosyal sorumluluğu ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış içinde sunmak. Bölgede en yeni ve en kapsamlı cerrahi hizmetlerini dünya ile eş zamanlı sunmak.

Vizyon

Bölgede cerrahi tedavi açısından referans hastane olmak.

Değerlerimiz

 • Etik
 • Saygı
 • Sorumluluk
 • Duyarlı
 • Yaratıcı
 • Vizyoner
 • Yenilikçi
 • Güvenilir

Bunları Gerçekleştirmek İçin İzleyeceğimiz Politikalarımız

 • Tanı ve tedavi hizmetleri veren sağlk kuruluşları oluşturmak
 • Alanında uzman ve deneyimli sağlık personeli ile çalışmak
 • Hizmet için eğitime önem vermek
 • Hastane enfeksiyonunu en aza indirmek
 • İş akışını sade ve etkin bir şekilde gerçekleştirmek
 • Akredite olmak için gerekli faaliyetler yürütmek
 • Bölgedeki diğer sağlık kuruluşları ile işbirliği içinde olmak
 • Sosyal sorumluluğumuzun gerektirdiği faaliyetlerde bulunmak.
Yorumlar
Halil Oğuz :Girişimi yaptırdım. Semih akkaya için 100 tl.fark üçretini de ödedim.randevumuda aldım ama rendevu saatinden tam bir saat sonra bana hala sıra gelmedi ve randevumu iptal ettirip bir başka doktor Tahsin beye muayene oldum.Emar istendi ve akşam üzeri tekrar hastaneye gidip emar çektirdim.50 tl.daha üçret ödedim.va bana şu zamanda emar sonucu hazır olur dediler ve doktordan da randevü verdiler.Belirtilen tarih de hastaneye gidip randevu zamanından önçe saat 09 da randevumu teyit edip beklemeye başladım.Doktor odasına saat 9.15 de geldi ve benim randevum 9.20 de.fakat saat 10.20 oldu bana yine sıra gelmedi.yaşadığım bu olaylar üzerine oldukca sinirlenmiştim.çünkü ben rahatsız ve acı çekiyordum.ilgli görevlilere şifayen ve yazılı olarak tepkimi bildirdim konu ile ilgili olarak, kaydımı yaptırdım. emekli olduğum için fark üçretlerini yatırdım. Emar dediler,yine üçretini yatırıp emarımı çektirdim. verilen randevu saatlerinden daha önçe gelip saatimi bekledim. Sonuç,elde var sıfır.emar sonucunu dahi öğrenemeden hastaneden ayrılmak zorunda kaldım.birkaç günlük zamanım ve ödediğim üçretler boşuna oldu. Allah benim ve benim gibi hastalara şifa versin. Eğer bazılarını üzdüm ise kusura bakmasınlar.Hasta ve acı çeken biri olarak Cerrahi hastanesi bana bunları yaşattı. Tüm bu olaylar 30/10/2014 ve 03/11/2014 tarihlerinde olmuştur.kayıtlardan bakılabilir.
04.11.2014

Bülent Karaca :hemsıreler asık suratlı ve ılgısız olduğu gıbı dışarıdan hastanenize telefonla bağlanamıyoruz.koca hastanenın 1 tane telefonumu olur !!!!! o bı telefona bıle bakan kımse yok
05.07.2014

Zehra Erdem :2 yaşındaki oğlum hastalandı hastanenizin çocuk servisinde üç kez kaldık hemşireler çok ilgisiz ve bilgisiz ilaçlar konusunda açıklama yapamıyorlar doktora sormaya da çekiniyorlar ...giriş çıkış işlemlerinde de sistem kötü..:(
27.02.2014

Sabri Avcı :ben 3 sefer amelıyat oldum hastanenızde 2 sefer boyun fıtıgı 1 serer bel fıtıgı amelıyatı oldum guler yuzlu personelı ve anlayıslı doktorlarından cok memnun kaldım nıce uzun yıllar daha basarılı olmanız temenlıyıyle TESEKURLER SABRI AVCI
28.11.2013

Cevriye Deniz Öztürk :28.10.2013 akşamı hastanenizde kızımın rahatsızlığından dolayı kaldık. doktorumuz salih özcan'dan çok memnun kaldık. ancak hastane personeli ilgisizdi. ve hastane sisteminizden hiç memnun kalmadık. kızımın serumu bitiyor ve ben 5 kere hatırlattıktan sonra ancak değiştiriliyordu. ayrıca refakatçı yemeği 5.katta yenebiliyordu şöyle düşünün ben yemek yemek için 5 yaşıdaki kızımı odada tek başına bırakıp gideceğim. olacak iş değil. o arada kızım aniden rahatsızlansa hemşireler zaten ilgisiz, sorumlusu kim olacak. Bir daha hastanenizde kalmayı düşünmüyorum. allah muhtaç etmesin. başka hastalar için en azından sisteminizi değiştirmenizi ve personelinize eğitim vermenizi tavsiye ederim.
05.11.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Şeker Bank
Şeker Bank

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]