İL İL HASTANELER

Bucak Devlet Hastanesi

  Bucak Devlet Hastanesi  
Bucak Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Bucak Devlet Hastanesi
Telefon: (0248) 325 77 57
Faks: (0248) 325 61 04
Adres: Çavuşlar Mahallesi Tepecik Caddesi No:1
İlçe: Bucak
İl: Burdur
Web Adres: www.bucakdh.gov.tr
Harita: Bucak Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Bucak Devlet Hastanesi, eski sağlık merkezine ilave olarak şuan İdari Hizmet Binası olarak kullanılan binanın dâhil edilmesi ile 50 yataklı hastane olarak 07.11.1985 tarihinde açılmıştır. 2000 yılında 5 katlı ek bina eklenmiştir.

13.06.2005 tarihinde Burdur Valiliği ile yapılan protokol uyarınca hayırsever vatandaşımız Mehmet Cadıl tarafından yapılan Acil Servis ve Poliklinik binası temel atma töreni yapılmıştır.

Bucak Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz – Misyonumuz

Uluslar arası standartlara uygun, daha geniş kitlelere etkin, güvenilir, ulaşılabilir, ileri teknolojiyi kullanarak daha kaliteli hizmet sunan örnek bir sağlık kurumu olmak ve bunu sürekli kılmaktır.

Sağlık hizmetini; etik, bilimsel, çağdaş, hasta ve insan haklarına bağlı, ekip ruhu içinde topluma sunmaktır, olarak belirlenmiştir.

Hedeflerimiz

  • Tek kişilik banyo tuvaleti, televizyonu, buzdolabı olan özel odaların sayısının arttırılması,
  • Servislerin genişletilmesi,
  • Dijital görüntüleme sistemine geçilmesi,
  • MR (manyetik rezonans görüntüleme) hizmet alımı,
  • Diyaliz Ünitesi yatak sayısının çoğaltılması,
  • Hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Yorumlar
Durali Kaya :ben bir saglık çalışanıyım 2.6 2014 ğünü ğöğüs hastalıkları servisinden randevu aldım 87 yaşında annemi muayene ettirmek için serviste beklerken sekretere sağlık çalışanı olduğumu 87 yaşında hastam oldugunu ızdıraplı oldugunu beklememesi gerektiğini söyledim sekreter doktor hanıma söyleyeyim dedi kapıyı kapattı daha sonra bana sekreter abi doktor hanım öyleden sonra ğetirsin dedi bana dedi onun üzerine doktorla ğörüşeyim dedim içeri ğirdim doktor hanım ben saglık çalışanıyım izin aldım geldim beklememesi gerekiyor ızdırabı var annemin dedim bekleyen hasta çok öyleden sonra getirin yapabileceğim birşey yok dedi ? TAKDİR SİZİNDİR
03.06.2014

Gülsüm Er :bucak devlet hAstanesi hic bır ıse yaramaz ne calısanı ne temızlıgı nede hastalara veyahutta hasta yakınlarına verılen bılgı sıfır soru sorunca surat ıfadelerı sıfır ellerı dezenfekte edecdek ılac yok sankı pazar yerıne gelmıs gıbı sesllı zıyaretcı vede personel doktor elındekı dınleme aletının ıcı düsmüğs haberı yok dınlemek ıcın ugrasıyor bızım odaya gelene kadar 5 oda gecmıs nasıl dınledıyse calısanı asansörde hasta sırada beklıyor ben ınecegım dıye hastaya beklemesı ıcın emır verıyor sıfır sıfır sıfır tek kelıme
12.07.2010

Cengiz YİĞİT :herşeyiyle mükemmel tıp fakültegibi hayranım akdenizin bölge hastanesi hastaneye laf atmak için nakör olmak lazım.
11.04.2010

Gülşah Ataklı :randavü alamadım nasıl alacagım konusunda yardımcı olursanız sevinirim
08.09.2009

 

[Hata Bildir]