İL İL HASTANELER

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi

  Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi  
Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi
Hastane Adı: Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi
Telefon: (0224) 275 20 00
Faks: (0224) 275 20 05
Adres:
İlçe: Orhangazi
İl: Bursa
Web Adres: www.cch.gov.tr
Harita: Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hayırsever işadamı merhum Mustafa Dörtçelik tarafından 1997 yılında temeli atılan ancak aradan geçen uzun zamana rağmen tamamlanması adeta yılan hikayesine dönen Dörtçelik Çocuk Hastanesi, 12.04.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığı’na devredildi. Sağlık Bakanlığı, Bursa Valiliği İl Özel İdaresi ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla çok kısa bir sürede inşaatı tamamlanarak hizmete açıldı.

250 yatak kapasiteli olarak açılan hastane Çekirge Çocuk Hastanesi’ni de yönetimine almasıyla birlikte 250 yatak Dörtçelik Çocuk Hastanesi Merkez binası, 100 yatakta Çekirge yerleşkesi olmak üzere 350 yataklı olarak hizmetine devam etmektedir.

Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi Hakkında

Görevimiz

Hastanemizi tercih eden kişi ve kuruluşlara en kaliteli hizmeti, en uygun sürede, en ekonomik ve en eksiksiz şekilde verilmesini sağlamaktır.

Hedefimiz

Görevimizi en iyi şekilde yaparak bölgemizde tercih edilen hastane konumumuzu korumaktır.

Yorumlar
Hüseyin Yıldırım :BU GECE ÇOCUĞUMUN RAHATSIZLIĞI SEBEBİYLE HERZAMAN TERCİH ETTİĞİM VE TAKDİR ETTİĞİM DÖRTÇELİĞE GİTTİM. MUALESEF BUSEFER TAMAMEN HAYAL KIRIKLIĞIYLA DÖNDÜM EVE. ACİLDEKİ SEVİMSİZ HEKİM DR.RAHMİDDİN ŞEVKİ BİZİ VE DİĞER AİLELERİ ADETA ÇOCUK AZARLAR GİBİ SORULARIMIZA KARŞILIK VERMELER FALAN HİÇ HOŞ DEĞİLDİ. İLKDEFA BU HASTNEDE BÖYLE BİR DOKTORA RASTLADIM. YAHU ADAM BENİM ÇOCUĞUMU VE BENİM GÖRDÜĞÜM DİĞER ÇOCUKLARI HİÇ MUAYENE ETMEDEN REÇETE YAZIP GÖNDERDİ.SORUYOSUN TAMAM İŞTE O REÇETEDE YAZANLAR HER ŞİKAYETİNE İYİ GELECEK HADİ BAKALIM HADİ BAKALIM DİYE BAŞINDAN SAVIYOR. ASLINDA MANTIKLIDA REÇETEDE YOK YOK FAZLA FAZLA YAZMIŞ EFENDİ.İSTEKSİZ TAVIRLARLA DOKTORLUK YAPILMAZ ADAMIN YAŞI ZATEN BİHAYLİ GEÇMİŞ EMEKLİ OLSUNDA ADAM GİBİ DOKTORLAR GELSİN İNŞALLAH GECENİN 3ÜNDE BU YAZDIKLARIMI GEREKLİ MERCİLER OKURDA GEREĞİNİ YAPARLAR BUADAMDAN ÇOCUK DOKTORU FELAN OLMAZ. YAZDIĞI İLAÇLARIN HİÇ BİRİNİ ALMADIM SABAH BAŞKA DOKTORA GİDECEM.
27.03.2014

Ufuk Gülbenzer :dörtçelik hastanesini bir çocuk babası olarak bütün personeline sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum hizmet kaliteniz süper bütün devlet hastanelerine örnek olacak kapasitede bir hastane başarılarınızın devamını diliyorum hepinizden allah razı olsun ufuk@ eylem gülbenzer
20.01.2014

Ismail A :8,5 aylik Oglumuzu Yüksek ates sebebi ile Dörtcelik Cocuk Hastanesi Acil Servisine götürdük. Yapilan Muayeneden sonra Bogaz Enfeksiyonu teshisi konuldu ve Dr. 10 adet Antibiyotik igne yazarak gönderdi. Pazar günü olmasi sebebi ile kendi Dr.`a götüremedik. Sonrasinda kendi Dr.`u kontrol etti ve Yüksek atesin dis cikariyor olmasindan kaynaklandigini tespit etti. Yazilan ve yapilmis olan ignelerin tamamen sacmalik oldugunu cünkü Bogazinda herhangi bir iltihabin söz konusu olmadigini söyledi. Dörtcelik Hastanesinde teshis koyan Dr. ve kendisine Tip Diplomasi verenleri tebrik ediyorum.
10.12.2013

Emel :suratsız insanı insan yerine koymayan br kadronuz var.çocuk cerrahisinde 10aylık bebeğim ameliyat oldu bağırsak düğümlenmesinden. morlimiz zatençökmüş. doktor tenezzül edip bakmıyor, soru sorsan cevap vermiyor. hemşireler onlarındaçoğuöyle. insanın en hassas yeridir evlat.Üzüntümüz yetmiyor gibi, birde onlarüzdü bizi. saygısız sevgisiz seviyesiz bir personel grubuyla 1hafta kadar kaldık. rabbim kimseyi hastahaneyeözellikle nilüfer4çelikçocuk cerrahi bölümüne düşürmesin! insanı dahada hasta eden kişiler sağlık bölümüne alınmasın lütfen
28.08.2013

Kadriye Kocabaş :kızım tuana ile 1 yıl içinde 5 defa hastanenize yattık 2 defa yoğun bakımda yattık başta dr ergun bey,dr füsun hanım,dr.mustafa bey, dr. sabit bey,dr.emine hanım dr, serap hanım,dr hatice hanım olmak üzere ilgilenen yoğun bakım 2 grubu ve özellikle dahiliye 3 te çalışan isimleri sayıpta unuturum diye yazamıyorum tüm hemşire hanımlar temizlik şirketi (sık nöbet tutmalarına rağmen hep güler yüzlüler ben takip edemedim kim gündüzde gecede) ekibi eeg tek. ve hem. çook teşekkür ediyorum sonsuz mutluluklar diliyorum hepsi birbirinden süper insanlar hep hayatlarıda iyi ve güzellikler diliyorum LÜTFEN ÖDÜLLENDİRİRMİSİNİZ.
14.06.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]