İL İL HASTANELER

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0224) 360 50 50
Faks: (0224) 360 50 55
Adres: 152 Evler Mahallesi Prof. Tezok Caddesi No: 2
İlçe: Yıldırım
İl: Bursa
Web Adres: www.bursaihtisas.gov.tr
Harita: Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz hizmet binası 1969 yılında Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. 1973 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin de aynı binaya taşınmasıyla 1992 yılına kadar iki kurum birlikte hizmet vermiştir. 1992 yılında Tıp Fakültesi Hastanesinin kendi binasına taşınmasıyla Kardiyo Vasküler Cerrahi Organ Nakli ve Hemodiyaliz Merkezi olarak faaliyetini sürdürmüştür.

1993 yılında Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi olarak ismi değişmiş ve Sağlık Bakanlığı Eğitim Hastaneleri kapsamına alınmıştır.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyon

Toplumun tercih ettiği, doğru teşhis tedavi yapan ve nitelikli uzman hekimler yetiştiren bir eğitim ve araştırma hastanesidir.

Vizyon

Yeterli altyapı ve üst yapı ile desteklenmiş tam teşekküllü bir eğitim ve araştırma hastanesi olmak, üniversite hastaneleriyle rekabet edebilecek seviyeye gelip uluslararası alanda akredite olmak ve benzerleriyle işbirliği yaparak başvurulan referans bir merkez haline gelmek.

Yorumlar
Erdoğan Durmuş :arkadaşlar burada olup bu yazıyı okuduğunuza göre belli ki kalp sıkıntını mevcut AMA DOĞRU YERDESİNİZ. hiç vakit kaybetmeden kendinizi bu uzmanlara bırakın yeni yaşamınız derhal başlasın bu kadar kesin ve net olmam burada benimde operasyon geçirmem ve çok memnun olmam MEHMET TUĞRUL GÖNCÜ VE HARİKA EKİBİ sizlere sonsuz tşk sunar daha nice yeni hayatlara demek istiyorum
25.08.2014

Dilek Sezer :birkaç hafta önce eşim kalp sıkışması rahatsızlığı ile hastanenize acilden getirilmişti.bildiğimiz kadarıyla yeni çıkan kanuna göre sağlık güvencesi olsun yada olmasın acilden getirilen hastadan ücret alınmayacak. Ancak evime bu hizmetin karşılığı olarak bir ft geldi ve 1 hafta içinde ödenmesi isteniyor,bu konuda acil bir cevap bekliyorum.
17.03.2011

Emine Tuncer :bursa yüksek ihtisas eğitim ve arastırma hastanesinde yakasık 1 bucuk yıl önce burun amaliyatı oldum,su an cok iyiyim gördüğüm ilgiden ve alakadan cok memnu kaldım.tüm sağlık personeline basarılarının devamını dilerim.
29.12.2010

Can Mustafa INCE :yasadigimiz olay ultrason 2 bölümünde 22 Temmuz 2010 saat 10.00 civari Doktorunuz Murat Vardar,ve yardimcilari tarafindan hastaya (ogluma ve Annesine) yapilmis olan kücük düsürücü sözleri (bagirarak) davranislari,ilgisizlikleri ve hastalik sebebini ciddiye almamalari."BIR TIROID ICIN MI BU KADAR MUAMAMELE ETTIN " sözleri 16 yasindaki ogluma doktor tarafindan soylenmistir. benden tavsiye vatandasa biraz daha duyarli hele soz konusu bir cocuk oldugu zaman hata 70 yasindaki bir baska hastaya daha duyarli davranmalarini dilerim. bu konu burda kalmayacaktir. bir baba olarak ogluma (16 yasinda) bu davranistan dolayi bunun ile ilgili personelinizi kiniyorum ve gerekirse hukuki yollaradan hakkimi arayacagim . CAN MUSTAFA INCE
22.07.2010

YETER AYGÜR :14.06.2010 tarihinde meme muayenesi için randevu almıştım.Daha sonra hastaneden arayıp randevunun tarihini 30.06.2010 tarihinde 13.30 ertelendiğini söyleyip,randevu gününü teyit etmemi istediler.teyit ettim.30.06.2010 yani bugün gittim.Hasta kabüller sıra no aldığımda muane saatimin 14.25 olduğu söylendi.Çok şaşırdım.Yani yaklaşık arada 1 saat fark var.Kendim çalışıyorum randevu saatini göz önünde bulundurarak izin alıyorum.Sizlerde taktir edersinizki çalışan bir kişinin mesai saatlerinde izin alması pekte kolay değil(İşleyiş acısından).Randevu saatini beklerken MEME muayenesi ve GENEL cerrahi hastalarının aynı yerden yapılacağı söylendi.Bekleme gibi şansımın olmadığını ve 14.30 iş yerinde olmam gerektiğini izah ettim.Fakat olması gereken bu sırayla karma olarak alacaklarını söylediler.Buna tepki gösterdim.Başhekim yardımcısına olayı izah ettim.Fakat sonuç alamadım.Bugün muayene olmadan hastaneden ayrıldım.Erken teşhiş çok önemli deniliyor, fakat erken müdahale siz hastaneniz tarafından yapılamıyor...
30.06.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Dr. Çınar Yıldırım Dr. Çınar Yıldırım

 

[Hata Bildir]