İL İL HASTANELER

Çağ Hastanesi

  Çağ Hastanesi  
Çağ Hastanesi
Hastane Adı: Çağ Hastanesi
Telefon: (0312) 430 08 08
Faks: (0312) 430 08 26
Adres: Meşrutiyet Cad. Numara: 33 Kızılay
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.caghastanesi.com.tr
Harita: Çağ Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1997 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile halkımızın hizmetinde olan Özel Çağ Hastanesi 2008 Nisan ayı itibarı ile Veni Vidi Sağlık Grubu bünyesine katılmıştır.

Özel Çağ Hastanesi; yenilenen binası, deneyimli uzman hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle; doğru tanı uygun tedavi, yeterli bilgi akışı hasta ve yakınlarının memnuniyetini eksiksiz gerçekleştirmek ve hizmette yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Çağdaş bilgi ve teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak modern tıbbın tüm gereklerini yerine getiren, meslek ahlak kurallarına bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini birinci derecede önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan Özel Çağ Hastanesi; 60 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, Yeni Doğan ve Erişkin Yoğun Bakım Üniteleri, 19 branşta hizmet veren polikliniği, 24 saat açık acil servisi ile dünden bugüne gelecek sağlıklı nesillere “Önce İnsan” anlayışından ödün vermeden rehberlik etmektedir.

Çağ Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Etik değerlere önem veren, hastaların, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutan, beklentilerin ötesinde sürekli gelişime açık, çağdaş standartlarda hizmet sunan bir hastaneyiz.

Vizyonumuz

Gelişen teknoloji eşliğinde, yüzü daima ileriye dönük kurumsal bütünlüğünü sağlamış, hep ilkleri başaran kimliğiyle sınıfında öncü, çalışanlarına ve hastalarına mutluluk veren kaliteli hizmet üretmek ve sunmak.

Kalite Politikamız

Hasta ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, kalite standartları doğrultusunda ve teknolojik yeniliklerin desteğiyle sürekli iyileşen sağlık hizmeti sunmak ve bunu taahhüt etmek.

Değerlerimiz

 • Önce insan
 • Önce sağlık
 • Hasta ve yakınlarının haklarına saygılı
 • Sosyal çevreye saygılı
 • Yenilikçi
 • Çağdaş
 • Etik değerlere bağlı
 • Güçlü
 • Onurlu
 • Saygı gösteren
 • Sevecen olan
 • Sorumluluklarını bilen
Yorumlar
Ülkü Akyıldız :çağ hastanesinden 17/10/2014 saat 15:00 cildiye bölümü için randevu aldım.yalnız aynı gün aranarak doktorun izne ayrıldığı ve randevuyu 20/10/2014 15:00 erteledik. Randevu saatinde hastaneye gittiğimde danışmada oturan ukala bayan cildiye doktorunun ayrıldığını ve bunun bilgisinin tarafıma verilip verilmediğini bilmeyen bayan bu durumu komik bir biçimde ifade etti.ayrıca koskoca hastanede başka cildiye uzmanı yok mu? doktorun ayrıldığını randevu saatinde hastaneye giderek mi öğrenmek gerekiyor... bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.
23.10.2014

Dr. Mohammed Myasar Dawad :Dear sir, I'm Iraqi doctor and I want to work in your prestigious hospital. attached my CV Thank you
12.09.2014

Hande Evren Eyüboğlu :Çağ Hastanesinde doğum yapmayı düşünen anne adayları hiç tereddüt etmeden bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.Ben Dr. Erol BAYRAKTAR ın hastasıydım ve böylesi profesyonel ellerde doğum yaptığım için çok mutluyum.Bu kadar deneyimli ve profesyonel, aynı zamanda insanı rahatlatan sıcacık bir doktor . hem hastane kadın doğum personeline hem DR Erol BAYRAKTAR a çok çok teşekkür ederim.
29.09.2013

Seda Ozken :ben devamli kalp sorunum icin hastannenize geliyorum corumdan devamli tlefonla randevu aliyordum bu sefer bolumlerinize bakmak icin bilgisayardan bakayim dedim bakmaz olsaydim hastanenin sayfasina ulasmak ne mumkun sadece kaba taslak bi site hazirlanmis hic bir detayli bilgi alamiyorum mesale emar bolumunuz varmi emar cihazinin resmiyok doktorlarin resmiyok esimi bel sorunu icinde gelcektim emarin olup olmadigini bilemedigimiz icin gelemedim .lutfen en kisa zamanda daha acik dha bilgilendirici bi site yapmanizi istiyoruz bu hem sizin acinizadan hemde hastaneniz acisindan iyi olacagi kanatindeyim
31.08.2013

Binali Kartop :21.08.2013 tarihinde defalarca hastanenizi aradım santral çalışanları bir numara bağlamadılar.bu konuda şikayetciyim.yetkiliyle görüşmek istedim onu bile bağlamadılar.rast gele biriyle konuşturduklarının farkındayım.şikayetciyim.
21.08.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Global Sigorta
Global Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Güven Sigorta
Güven Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Medex
Medex

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]