İL İL HASTANELER

Çankırı Devlet Hastanesi

  Çankırı Devlet Hastanesi  
Çankırı Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Çankırı Devlet Hastanesi
Telefon: (0376) 213 10 98
Faks: (0376) 213 07 83
Adres: Aksu Mahallesi Öğretmenler Sokak
İlçe: Çankırı Merkez
İl: Çankırı
Web Adres: www.cankiridevlethastanesi.saglik.gov.tr
Harita: Çankırı Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çankırı Devlet Hastanesi

Memleket Hastanesi olarak şimdiki Kadın Doğum servisinin bulunduğu binada 1946 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Daha sonra aynı bahçede bulunan Sağlık Kolejine taşınmıştır. 1994 yılında şimdiki ameliyathanelerin bulunduğu ek binanın hizmete girmesiyle 350 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Toplam kapalı alanı Mart 2010 tarihi itibarı ile 11.600 metrekareye ulaşmıştır. Şu an 5 ayrı binada hizmet vermektedir.

Çankırı Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

İnsan ve hasta haklarına saygılı, gelişime açık, çağdaş bir sağlık hizmetini, güvenli ve huzurlu bir ortamda, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmak.

Vizyonumuz

Ekip anlayışı ile personelin aktif katılımını, sürekli gelişim için sürekli eğitimi, motivasyon ve iletişimi, çağdaş bir çalışma ortamını, sürekli, etkin ve hakkaniyetle, uygun hizmet, bireysel ve toplumsal memnuniyeti arttırmak, sektörler arası işbirliğini, yukarıdaki ilkeler doğrultusunda ve yürürlükteki mevzuat çerçevesinde hizmet sunumu.

Yorumlar
Dursun Ergün :1 ağustos perşembe gunu saat 10.15 e çoçuğuma randevu aldım.istem arızalı dendi hastanede işimizin bitmesi saat 16 ya geliyordu hizmetten hiç memnun değiliz.
08.08.2014

Birsel Eski :31 Ocak 2014 tarihinde annem Fatma Eski 'nin bacak kırık ameliyatını yapan Dr. Murat Baloğlu 'ya, Fizik Tedavi Bölümündeki Dr. Levent Ekici ve Hemşire Melek Erciyes,Çiğdem Türk,Sibel Karakoç,Perihan Metin ve ismini bilemediğim diğer hemşirelere,Fizyoterapist Yasin Çelik,Zekiye Kınaz ve Cüneyt Bey'e,temizlik ve mutfak görevlilerinden Ertaş Bıyık,Kadir Böcü,Nuri Esmer,Ayla Tuzcuoğlu,Satı Tuna ve ismini yazamadığım tüm görevlilere göstermiş oldukları anlayış,güler yüz,ilgi ve yardımlarından dolayı Çankırı Devlet Hastanesi Ortopedi ve Fizik Tedavi Servislerine çok teşekkür ederim. Birsel Eski
01.03.2014

Veysel Çayırpunar :mrb hastane yetkilileri !! ben ortadan çocuğumun kolu kırıldığı için ortapedi servisine gittim çok sıra olduğu gibi ordaki çiğdem ismindeki sekreter daha saat 07:30 da sıra yok deyip gelenleri geri çeviriyo buna bir anlam veremedim bu 1. sorun 2 . sorun ise beklerken namaz kılmak istedim mescide indim oda ne morg un yanında gelişigüzel 1 metrelik yere mescid yazılmış hem ağlayanların sesinden namaz kılamadım hemde daracık yerde 1 kişi namaz kılarken diğer kişinin geçmesi çok zor mescidin o kadar 1 masa olan odalardan birisi birleştirilerek o boş odaya mescidin taşınmasını arz ederim
02.11.2013

Nur :Dişçiye gitmek için bir gün gelip muayene olmak ertesi gün tedavi olmak özellikle biz çalışan insanlar için oldukça zor oluyor ikigün üstüste izin bbir diş için böyle çok zor oluyor lütfen buna bir çözüm yolu bulunuz.
15.03.2011

Hasan Yildirim :bu siteyi kurdugunuz icin cok tesekkur ederim cunku bu site herkesi cok onemli bir sekilde bilgilendiriyor hastaneniz cok guzel ve doktorlariniz cok bilgili
11.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]