İL İL HASTANELER

Çarşamba Devlet Hastanesi

  Çarşamba Devlet Hastanesi  
Çarşamba Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Çarşamba Devlet Hastanesi
Telefon: (0362) 833 80 80
Faks: (0362) 833 89 07
Adres: Kavakdibi Mevkii
İlçe: Çarşamba
İl: Samsun
Web Adres: www.carsambadh.gov.tr
Harita: Çarşamba Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Çarşamba’ya hastane yapılma teşebbüsü Çarşamba Sağlık Merkezi Yaptırma Yaşatma Derneği öncülüğüyle 1983 yılında dönemin Sağlık Bakanı Mehmet Aydın tarafından başlatılmıştır.

100 yataklı olarak planlanan hastane 1986 yılı Kasım ayında 8 servis, 3 ameliyathane, 1 koroner ve 1 yoğun bakım ünitesiyle hizmete girmiştir.

İhtiyaç üzerine 1994 yılında ek bina inşaatı ihalesi yapılmış, 2000 yılı Kasım ayında bitirilmiş ve standart kadro yönetmeliğine göre 150 yatak kapasitesiyle ile tescil edilmiştir. Hastane içi tefrişatı yapılarak 2001 yılı Şubat ayında fiilen hizmete sunulmuştur.

Çarşamba Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz – Misyonumuz

Çarşamba Devlet Hastanesi olarak; Sağlık sektörüne rehberlik edebilecek yönetim anlayışı ve takım ruhu içinde birleşerek “En Yüce Değer Bilgi ve En Üstün Hizmet İnsana Olan Hizmettir” inanç ve anlayışıyla bütün halkımızı kucaklar, kendimizi bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmaya adarız.

Yorumlar
Nurya Olfaz :hastene gittikçe dahada güzelleşiyo ama bazıları doktorlar azalmıştı ama ben memenunum
09.01.2010

Kıbrıs Cakır :Sayın, Dr.Zekeriya BAHÇE hastamıza göstermiş oldunuz ilgiden ,alakadan dolayı teşekür ederiz. Bölümüzde görev yapan arkadaşlara tesekurlermizi sunarız. ÇAKIR AİLESİ
19.12.2009

Hatice :yorum yapan kişiler bence hastane diğer hastanelere göre çok çok iyi öyle hastaneler var ki doktor hiç bakmadan tanı koyuyor ilaç yazıyo hastanın yüzüne bile bakmıyor ne şikayetin var tamam reçeten acil servirte iyi steriliteye uyuyor daha ne istiyorsunuz adam çöp kovasının içinde dikiş atmıyorya streil eldiven kullanmadan dikiş atmıyorya daha ne istiyorsunuz öyle hastaneler var ki insanları iyileştirmek yerine daha da hasta ediyorlar biraz şükredin herşeye isyan etmeyin çarşamba devlet hastanesi çok iyi tamam herkesin bi kusuru vardır herşeyi görmemek lazım iyi günler...
30.11.2009

Tuana Altuntaş :hastanede göz dokturu bulunmamaktadır bu millet ne yapacak ya kör mü olalım yani ne zaman hastaneye gittiysem çoğu doktor yok artık bu duruma bir son denilsin (LÜTFEN)!!!
03.08.2009

Tuana Altuntaş :hastanede hergün doktor bulunmuyor ama yine ellerinden geleni yaptıkları için teşekkür ediyorum
03.08.2009

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]