İL İL HASTANELER

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi

  Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi  
Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi
Hastane Adı: Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi
Telefon: (0236) 232 38 89
Faks: (0236) 233 80 40
Adres: Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi
İlçe: Manisa Merkez
İl: Manisa
Web Adres: www.bayar.edu.tr/hastane/index.php
Harita: Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kaliteli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi 1995 yılında hizmete açılmıştır. Hastanemiz yoğun bakım hizmeti vermektedir. B blokta poliklinikler, laboratuarlar, özel muayene odaları, Psikiyatri Anabilim Dalı poliklinik ve servisi ile öğretim üyelerine ait odalar bulunmaktadır. C Blokta Başhekimlik, Hastane Müdürlüğü, Başhemşirelik ve dahili kliniklere ait yataklı servisler yer almaktadır. D Blok Kalp merkezinde Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Koroner Yoğun Bakım ile Kalp Damar Cerrahisi Ameliyathanesi bulunmaktadır.

Hastanemiz 05/07/2010 tarihinde açılışından sonra Uncubozköy yerleşkesinde Cerrahi bölümler, Ameliyathaneler, Acil Servis ve Yoğun Bakımlar olarak hizmet vermeye başlamıştır. Dahili bina inşası hızla tamamlanmakta olup 1 yıl içinde tüm birimlerimizin Uncubozköy yerleşkesine taşınması planlanmaktadır.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi 420 hasta yatağı ve %70'e varan yatak işgal oranı ile hizmet vermektedir. Hastanemizde bulunan 14 adet ameliyathanede günde ortalama 30-40 ameliyat gerçekleşmektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesinin vizyonu, insan kaynakları, teknolojik kapasitesi ve medikal bakım kalitesi ile uluslar arası düzeyde tanınan, hasta beklentilerini karşılayan, çalışanlarına ergonomik çalışma ortamı sağlayan, kurumsal etik değerlere duyarlı, sosyal sorumluluk sahibi, çevresel değerlere önem veren, sağlık eğitimi modeli ile referans akademik kurum olan akredite üniversite hastanesi olmaktır.

Misyonumuz

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi olarak; medikal bakım kalitesinde sürekliliği sağlayarak hastalarımızın tanı ve tedavideki algılamalarına yaşam kalitesine ve sağlığına değer katmak, Kurumlar arası işbirliği ile uluslar arası standartlarda eğitim ve bilimsel araştırma altyapısı ile sağlıkla ilgili yeni uygulamaların gelişmesini destekleme de örnek bir kurum olarak hizmet sunmak, Mesleki ve kurumsal etik değerlere duyarlı, hasta haklarına saygılı,kendini sürekli geliştiren çalışanlarımızla sürekli hizmet üretmek.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi nitelikli sağlık hizmetinin sürekliliğini hedeflemektedir. Hastanemizin hasta yönetimi hedefi; kanıta dayalı tıp uygulamaları, hasta odaklı medikal bakım, akreditasyon kriterlerini karşılama ve tıbbi etiğe göre karar vermektir.

Çağdaş hastane yönetimi standartlarında, hastaların istek ve beklentilerinin eksiksiz karşılanması için gerekli olan nitelikli insan gücü altyapısı da oluşturulmaktadır. Ayrıca hastane bilgi yönetimi sistemleri ile hastaların tüm tıbbi kayıtları güvenli ve hızlı erişilebilir bir şekilde kaydedilmektedir. Hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon çalışmalarımız sona ermek üzeredir.

Yorumlar
Nesibe :sizin hastanenizde bakılan bir hasta eczaneme geldi hastanenizin telefonunu aradığımda karşıma fax çıktı ve sonuçta sizinle iletişim kuramadığımdan hastanız verdğiniz ilaçları alamadı
15.09.2014

İsa A :MALESEF COK HAYEL KIRIKLIGINA UGRADIM BÖYLE BIR FAKÜLTE HASTANE NEYIN NESINE BASDAKILER GÖZLERINIZI ACIN O ISMIN ALTINDA EZILECEKSINIZ BAKIN BIR BIRINIZI DENETLEYIN BAKIN NELER ORTAYA CIKACAK OZAMAN BENIM BÖYLE YAZMAMA FIRSAT BIRAKMAYACAKSINI
18.08.2014

Suleyman Alpaslan :annem hastenız olarak gögüs bölümünde yatmakta doktorlar iyi fakat 36 saat boyunca hiç bir odanın temizligi yapılmadı her kes kendisi yapmakta bu hoş bir durum olmadıgını sanırım ilgilenmeniz dilegiyle
12.05.2014

Ibrahim. Bayyigit :Oglum haydar bayyigit malulen emekli olmak icin sgk tarafindan hastahanenize sevk edilmistir kendisi epilepsi hastasidir fakat bir haftadir yatmak icin bos yatak beklemektedir bu hastahane kapinizda beklerken kendisi nöbet gecirmistir bir pratisyen doktor gördügü halde müdahale bile etmemistir demekki insanlik ölmüsmü diye kendimi sorgoluyorum insallah bundan sonrasi olmasi gerektigi gibi olur bizde kurtuluruz
09.12.2013

Mehtap Şahin Akbaş :Hastanenizde çalışmak istiyorum.İlginiz için teşekkür ederim.
28.10.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]