İL İL HASTANELER

Çivril Devlet Hastanesi

  Çivril Devlet Hastanesi  
Çivril Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Çivril Devlet Hastanesi
Telefon: (0258) 713 10 22
Faks: (0258) 713 21 00
Adres: Uşak Yolu Üzeri Çivril Devlet Hastanesi
İlçe: Çivril
İl: Denizli
Web Adres: www.civrildh.gov.tr
Harita: Çivril Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1965 - 1966 yıllarında İlçe Halk Eğitim’e ait, şu anda Cumhuriyet Parkı’nın bulunduğu yerde Sağlık Merkezi olarak hizmete başlamıştır.

Yeni devlet hastanesi yapımı için sağlık merkezi doktorları ve Çivril halkının ileri gelenleri büyük çabalar sarf etmiş olup, 1970’li yıllarda uzun yer tartışmaları sonucu vatandaşların bağışlamış olduğu arsaya yapılmasına karar verilmiştir. Yine vatandaşların maddi manevi yardımları ile bina temeli atılarak yapımına başlanmıştır.

Ekonomik zorluklar nedeni ile atılan A bloğun temeli ancak 1977 yılında tamamlanabilmiştir. 1 doktor, 1 diş tabibi, 1 eczacı, 10 ebe hemşire olmak üzere toplam 23 personelle hizmete girmiştir. Günümüzde ise hali hazırda 10 uzman doktor, 10 pratisyen doktor, 2 diş tabibi, 1 diyetisyen, 48 hemşire, 15 ebe hemşire, 16 sağlık memuru, teknisyenler, tıbbi sekreterler, idari kadro ve memurlar, temizlik şirketi çalışanları olmak üzere 190 personel yer almaktadır.

Çivril Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Bölgemizde; güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen, en iyi kamu hastanesi olmaktır.

Misyonumuz

Hasta haklarına saygılı, ekip ruhu içinde, doğru ve kaliteli hizmeti zamanında ve güler yüzlü olarak sunmaktır.

Yorumlar
ADEM ASLAN :Hastanenizin bir sitesi olması güzel ama boş bir site. Bu sitenin anlamı nedir acaba bir bilen bu sayfada bir açıklama yapabilirmi? peki hastanenizin polikliniklerine nasıl ulaşmamızı bekliyorsunuz koskoca bir hastane internet sitesini bu kadar boş bırakacak kadar aciz olamaz bence denizlinin koskoca(en büyük ilçelerinden biri)olan çivril'e yakışıyormu acaba veya yakıştırılıyormu? Bu konuda bu hastene yönetiminden çok acil bir açıklama bekliyorum. güzel çivril'e yakışmıyor bence!!!!
10.01.2010

 

[Hata Bildir]