İL İL HASTANELER

Dinar Devlet Hastanesi

 Dinar Devlet Hastanesi 
Dinar Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Dinar Devlet Hastanesi
Telefon:(0272) 353 60 99
Faks:(0272) 353 40 17
Adres:İncirli Mahallesi Askerlik Şubesi Sokak No: 3
İlçe:Dinar
İl:Afyon
Web Adres:www.dinardh.gov.tr
Harita:Dinar Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Dinar Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

En gelişmiş teknoloji imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunan, uluslar arası kalite değerinde, etkin, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmeti veren örnek hastane olmaktır.

Misyonumuz

Mükemmelliği hedefleyen nitelikli personelimiz ile insanların sağlıklı yaşam kalitesini her zaman en iyiye doğru sürekli geliştirmektir.

Yorumlar
Bedirhan:burası küçük bir hastane ama çalışanlarınız çok iyi yakasında hayati yazıyordu soyadını hatırlamıyorum acile girdiğimizde güler yüzle karşıladı ve annemle çok güzel ilgilendi tedavimizi olduk sagolsun işini yaptı morel verdi,tedavi önemli ama bazen morel çok daha önemli böyle elemanınız birde acilde çok güzel memnun kaldım ayrıca iğneyi annem hissetmedi bile ellerine sağlık
21.03.2014

Mustafa Batmaz:bu sitede rendavu al denildiğninde telefon numarası çıkıyor. birde internet ortamında rendavu alma var. sistem çalışmıyor bugün itibariyle olabilir. ama telefon numarası konmuş ve telefondan rendavu alınmadığı söyleniyor. ama neden rendavu al bölümüne telefon numarası konmuş. birde santtraldaki arkadaşlar iyi seçilmeli diye düşünüyorum. saygılar. teşekkür ederm.
24.01.2011

Hasan Dogan:randevu servisi ne zaman açılacak acaba
21.12.2010

Ahmet:ben sadece randevu almak ıstıyordum ama sıtenız oyle hazırlanmıskı bır turlu gıremıyoz daha basıt bı sısstem de kurabılırdınız
03.03.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Vakıf Bank
Vakıf Bank

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

FacebookLike

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr