İL İL HASTANELER

Dörtyol Devlet Hastanesi

  Dörtyol Devlet Hastanesi  
Dörtyol Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Dörtyol Devlet Hastanesi
Telefon: (0326) 712 45 03
Faks: (0326) 712 47 59
Adres: Numune Mahallesi İstasyon Caddesi
İlçe: Dörtyol
İl: Hatay
Web Adres: www.dortyoldh.gov.tr
Harita: Dörtyol Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Dörtyol Devlet Hastanesi 1983 yılından itibaren 100 yataklı hastane olarak faaliyetine başlamış, ihtiyaca göre ek hizmet binası, hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle, Mayıs 2006 yılında devreye alınmıştır. Hastanemiz halen 150 yatak kapasiteli olup, fiilen 159 yatak kapasitesi olarak hizmet vermektedir.

Dörtyol Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Sağlık hizmetlerinde uluslar arası gelişmeleri izleyen ve uygulayan, AB normlarında akredite olmuş, bölgesinde sağlık hizmetlerinde, uzman personeli ile tam donanımlı ekipman ve teçhizatlı yatırımlarıyla, kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir hizmet veren, rekabet edebilir, öncü bir kurum olmak.

Misyonumuz

Hasta ve hasta yakınları ve diğer ilgili tarafların beklentileri konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Yorumlar
Rezzan Özdil :22/02/2014-23/02/2014 tarihini bağlayan gece saat.3.30 sıralarında kızımı karın ağrısı nedeniyle getirdim. acil doktoru ismini vermeyim muayene etti kan tahlili yaptı.film çekildi idrartahlili yapıldı. serum takıldı. kızım da kabızlık ve gaz şikayeti var dendi. genel cerrah ta görsün dediler sabah 8.30 kadar beklettiler ve 2 defa lağma yaptılar. 7 gibi tekrar kan tahlili yapıldı. ve genel cerrah gelmedi bu defa kadın doğuma gönderdiler o da muayene etti yumurtalık kisti patlamış acil iskenderun osmaniye gidip öğleye kadar ameliyat ettirin dedi siz yapamazmısınız dedim(allah yüzümüze bakmış) yok ben raporluyum dedim.Bu arada kızım 14 yaşında. aldık iskenderunda özel bir hastanede kadın doğum dr gösterdik. ayrıca acilde hemen film ve kan tahlilleri yapıldı kadın doğumcu benle ilgili hiç birşey yok dedi acilde ki dr. bey bunun apandisti patlamış dedi kan tahlilinde belli oluyormuş çünkü. 2 saatte oradaki genel cerrrahı bekledik. kızım ölümden döndü 16 gün yattı apandist zehirlediği için . bir insan hayatı bu kadar mı ucuz?. acaba siz doktorların başına bu durum gelseydi ne yapardınız?. meslektaşlarınızı yanlış teşhis koydu diye mahkemeye verirmiydiniz sayın dörtyol devlet hastanesi doktorları bu kadrmı ucuz çocuklarımızın hayatı size güvenmeyeceksek kime güvenelim.
17.03.2014

Mustafa Kıraç :göz doktoru için randevu aldım doktor göz damlası verdi haftaya gelemizi ve tekrar görmesi gerekdiğini söyledi 27 agustos cuma günü tekrar vardığımızda doktor izinli olduğunu ögrendik bu nasıl bir sağlık hizmeti vatandaş olarak niye mağdur ediliyoruz.
27.08.2010

Berrin Elalmis :neden Online randevu sistemi aktif değil?
23.06.2010

Fahriye Atav :elektronik ortamda neden randevu alamıyoruz uzun süredir.ilgilenen kimse yok mu?
01.06.2010

Fatoş Kahraman :mrb kusura bakmayın ama internet adresini boşuna werıyorsunuz hıcbır zaman randewu alamadık hastaneye gelıyoruz tıka basa dolu randewu alamıyoruz netten hastaneye geldık mı sıra yok dıyosunuz ne yapmak lazım lütfen bilgi werın ona göre dawranalım ilginize teşkürler
27.04.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]