İL İL HASTANELER

Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi  
Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Hastane Adı: Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Telefon: (0388) 221 09 63
Faks: (0388) 221 10 63
Adres: Fertek Yolu Üzeri
İlçe: Niğde Merkez
İl: Niğde
Web Adres: www.nigdedogum.gov.tr
Harita: Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemiz 2 Şubat 1998 tarihinde 60 yataklı doğumevi olarak açılmıştır. Çocuk Bölümü 20 Haziran 2005 tarihinde hizmete girmiş ve hastanemizin ismi Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Halen iki ayrı binada hizmet veren hastanemiz toplam 18.469 metrekare kapalı alan ve 125 yatağa sahiptir.

2001 yılında ISO 9002 Kalite Güvence Sistem Belgesi alınmış, 11.02.2004 tarihinde de bu belge ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi şekline dönüştürülmüştür. Ayrıca hastanemiz 01.08.2001 tarihinden bu yana Bebek Dostu ünvanına sahiptir.

Hastanemizin tıbbi ve medikal donanımı, kalite politikamıza ve çağın gereklerine uygun olarak donatılmış ve hastane çalışanlarına yönelik hizmet içi eğitimler sürekli bir şekilde yapılmaktadır. Hastanemizde; 7 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 7 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 3 Çocuk Cerrahi, 1 Radyoloji, 1 Mikrobiyoloji, 3 Anestezi, 1 Patoloji, 1 Biyokimya uzmanı görev yapmaktadır.

Niğde Dr. Doğan Baran Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

VİZYON

Sağlık hizmeti sunumda çalışanların işlerini severek çalıştığı ve gurur duyduğu, hastaların güvenerek tercih ettiği İç Anadolu Bölgesinde itibarı en iyi olan hastane olmak.

MİSYON

Hasta memnuniyetini gözeterek, hastalarımızın yasal isteklerini ve maddi kaynakları göz önünde bulundurarak verdiğimiz sağlık hizmetlerini ve fiziki koşullarımızı iyileştirerek çevre ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık göstererek, çalışanlarımıza çağdaş bilgi ve teknolojik imkanlar sunarak; hastalarımıza hastalıkları hakkında gerekli bilgiler verip, tedavilerinin her aşamasında etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmaktır.

Yorumlar
Nilüfer Gümüşay :Hastanenizde 2 kadın doğumcudan başka günlük hizmet eden başka personlinizin olmamasından dolayı şikayetçiyim.randevu saatinden 2 saat sonra ancak muayene olabidim.ama benden sonraki hastaların birçoğu muayene olamadı.acil muayene polikliniğine neden normal muayenelerinde alındığını telefonla randevu alınırken söylenmiyor?.insanlar ona göre muayene tarihini değiştirir.hastanenizde personel eksikliğizden şikayetçiyiz.bir çözüm bulursa memnun kalıcaz.teş.ederim.
06.01.2014

Sss :online randevuya tıklıyoruz süt sayfası çıkıyor niğdenin hastane sitesin dende çok fazla bişey beklemek aptallık olur sanırım
08.12.2013

Mahmut Dogan :kardesım temızlıkcı bır bayandan sıkayetcıyım ısmı hale esıme kufur etmıs geregının yapılacagından emınım
10.06.2013

Recep Tayyib Bilici :cildiye hastalıkları varmı
18.01.2011

Cennet BAŞ :ben bu hastaneden randövü almak istiyorum.
10.01.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]