İL İL HASTANELER

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

 Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı:Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon:(0216) 441 39 00
Faks:(0216) 352 00 83
Adres:Şemsi Denizer Caddesi E-5 Karayolu Cevizli Mevkii
İlçe:Kartal
İl:İstanbul
Web Adres:www.sbkeah.gov.tr
Harita:Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

  • 1974 yılında 150 Yataklı Onkoloji Hastanesi olarak temeli atılmıştır.
  • 1987 yılında 150 Yataklı Devlet Hastanesi statüsünde açılmıştır.
  • 1988 yılında Eğitim ve Araştırma statüsüne geçmiş ve Asistan eğitimi başlamıştır.
  • 1994 yılında Eğitim ve Araştırma adını almıştır.
  • 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar ön adı eklenmiştir.

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Hastanemiz bilindiği üzere 1987 yılında 150 yataklı Devlet hastanesi olarak hizmete açıldı. 1988 yılında asistan eğitiminin başlamasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını aldı. 2000 yılındaDr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini aldı. Hastanemiz 2012 Ocak ayı itibari ile 10 ayrı binada hizmet verilmektedir. 707 yatak kapasitesi ile 22 klinikte tıpta uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmesinin yanı sıra hastalara üçüncü basamak sağlık hizmeti de sunulmaktadır.

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi işinin en kutsal görev olancan kurtarmak bilinciyle bugünleri yarınlara hazırlayan öncü bir sağlık kuruluşudur. Çağın gereği olarakileri tıp teknolojilerinikullanarak klinik uygulamalardahızlı ve doğru tanıya ulaşarak hastalarımızaen iyi tedavi modalitelerinisunmayı kendine amaç edinmiştir. Uluslar arası çalışma ve araştırmaların rehberliğinde üstün niteliklerle donanmış uzman hekim yetiştiren hastanemiz, sağlık sektöründetercih edilen referans hastane olmayı kendine misyon edinmiştir.

HastanemizinCerrahi klinikleri Kanser tanı ve tedavi aşamasında güncel bilgi ve tecrübeleri ile hastalarımız için şifa kaynağı olarak hizmet sunmaktadırlar. Ayrıca Radyasyon Onkolojisi Kliniği’ndeCyberknife, Rapidarc, IMRT gibi ileri teknoloji cihazların yanı sıra Tıbbi Onkoloji kliniğide robotik cihazlarla donatılmış olduğundan hastalarımıza son derece modern ortamlarda doğru ve eksiksizhizmet sunulmaktadır.

Türkiye’nin en büyük ve donanımlıYara ve Yanık Tedavi Merkezine sahip olan hastanemizde yanık ve yara tedavisi konusunda çok başarılısonuçlar alınmaktadır.Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezimizde ise yara tedavisi konusunda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Organ Nakli Merkezimizde yılda 60 hastaya böbrek nakli gerçekleştirilmektedir.

Acil Tıp Merkezimiz, bölgemizdeki en donanımlı merkez olması nedeniyle oldukça fazla sayıda hastanın acil tanı-tedavi hizmetini karşılamaktadır.

Yukarıda sayılan nitelikli hizmetlerin sunulmasının yanı sıraBebek dostu hastane imkanları nedeniylede hastanemiz tercih edilen sağlık kuruluşu haline gelmiştir.

Hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak hastanemizi daha da geliştirmek en büyük hedefimiz olacaktır.

Yorumlar
Frthiye Efe:dr lütfü kırdae eğitm has. de çeşitli branşlarda tedavi görüyorum.Şimdiye kadar bir olumsuzlukla karşılaşmadımHastahane yönetimi,doktorve ilgili görevlilere teşekkür ederim.
18.09.2014

Mualla Dogan:Tibbi onkoliji bölümünde sekreterlik görevini yerine getiren Sayin Murat Macit beyefendiye, biz hastalara göstermiş olduğu ilgi-alaka ve sabrından ötürü teşekkürlerimi iletmeyi borç bilirim. Onkoloji hastasi olarak bizler, Sayin Murat beyin güzel ve yürekli davranışlarının hastalık sürecimizde bizleri ne kadar olumlu bir sekilde motive ettiğini de eklemem gerekir..
03.08.2014

Serap Akın:Epilepsi Kliniği nerede bilen var mı?
05.10.2013

Derya:Adatepe polikliniğiniz iğrenç bişeye yaramıyor.hastane sgk lı olduğumuz halde ücret aldı.Doktora kontrol olduk.Bayram sonrası tahlil sonuçlarını getir dedi.Doktor nerde diyoruz " doktor tatilde "cevap alıyoruz.yerine bakan var mı? Yok .Eeee biz ne olucak çok önemli sonuç göstermeliyiz başka doktor baksın "olmaz doktorlar birbirlerini sevmiyo kavga çıkar "cevabı alıyoruz.Bu ne ya bu yaştan sonra doktor tribimi çekicez.Saçmalık .
13.08.2013

İbrahim Karaçam:1 haftadır 1 ortobodiden randevu almaya çalışıyouz bir türlü alamıyoruz. ne iş bu böyle
23.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr