İL İL HASTANELER

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

  Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi  
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Telefon: (0312) 272 62 40
Faks: (0312) 273 51 51
Adres: Fatih Mahallesi
İlçe: Sincan
İl: Ankara
Web Adres: www.sincandevlethastanesi.gov.tr
Harita: Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Sincan Devlet Hastanesi; 1989 yılında Ankara Numune Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği iken, 14.11.1998 tarihinde 50 yatak kapasitesiyle hastane olarak resmi açılışı yapılarak bölge halkına hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz, 2002 yılsonu itibarıyla 100 yatak kapasitesine çıkarılmıştır.

Ayrıca 2006 yılı, Eylül ayında Sincan 12.caddede 100 yataklı ek binamızın, poliklinik ve yataklı tedavi hizmeti vermeye başlamasıyla birlikte hastanemiz 200 yataklı hastane statüsüne kavuşmuştur. Hastanemiz Sincan, Eryaman, Yenikent ve Ayaş da dahil olmak üzere çevre ilçe halkına (yaklaşık 1.500.000 nüfusa) hizmet vermektedir.

Hastanemiz; Sincan/Fatih’de Merkez Bina, 12. Caddede Ek Bina, Sincan Organize Sanayi Bölgesinde, Yenikent Merkezde ve Ayaş ilçe merkezinde bulunan semt poliklinikleri ile toplam 5 (beş) ayrı yerde ve binada sağlık hizmeti vermektedir.

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Hakkında

Sincan ve çevresine 10 yılı aşkın süredir hizmet veren kurumumuz, sağlığınızın değerinin ve bu değerin emanetçisi olduğunun bilincindedir. Bu sebeple tüm personelimizle birlikte gece gündüz aralıksız, en iyi, en teknolojik ve en ulaşılır sağlık hizmetini vermenin azmi ve heyecanı içerisindeyiz. Yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarla, tüm bölge halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarla, Ankara içinde örnek ve tercih edilir bir hastane olacağımızın inancını taşıyoruz.  Amacımız ise en son teknolojik gelişmeleri ve bilimi kullanarak en üst düzeyde sağlık hizmetini ve sağlıkta kaliteyi sunarak sağlığınızı korumak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

Hastanemiz; siz değerli halkımızın sağlık gereksinimlerini karşılamak için buradadır. Sağlıklı günler ve yarınlar dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kalite Politikamız

Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla; sürekli eğitimin ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personeliyle, yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede etkin ve verimli sağlık hizmeti sunmaktır.

Yorumlar
Ali Demir :Ankara da acil serviste hasta bakma sayısı bakımından numune acilden sonra 2.sırada olan bir hastane. Fazla yoruma gerek yok. Tüm çalışanların gösterdikleri üstün performans yüzünden emeklerine sağlık
06.12.2014

Nurgul Yucel :hastenızde op dr orhan aslan tarafından fıtık amelyatı oldum, kendısıne göstermış olduğu ılgıden guler guzlulukten, espirılı tavırlarından, bır dr dan öte aılenızden bır abı, kardeş gıbı ılgılenmesınden dolayı kendısıne aılem ve kendı adıma çooooooooooooooooook teşekur edıyorum. Hayatı boyunca sağlik,başarı, huzur dılıyorum. Çok ıyı bır dr herkese tavsıye ederım.
28.05.2014

Özer Kaya :2 hafta önce sincan acile eşimi göturum nöb dr bakti tansiyonu düşmüş dedi ne yapabiliriz dedim dediki 1 maden suyu alın içine tuz koyun normala döner eşimin şikayeti burun kenarinda ve göz altinda şişkinlik daha sonra cıkarken birde dahile görsün dedi pazartesi dahileye götürdüm 12 cade dr hiç bir şey yapmadan 1 adet ağri kesici ve 1 krem verdi bunu kulan gecer dedi malesef gecmedi sıncan koru hastanesine gitim acıle dr bey bakti dedi sizin probleminiz cildiyeyle dajılye değil sağolsun ilaç antıbıyotık kulandırdı ve yaramiz iyileşti
12.12.2013

Levent Yücesar :çocuk acilservisine 3,5 yaşında kızımı götürdüm39derece ateşle bana ogünün nöb doktoru antibiyotik yazıp gönderdi.yolda çocuk fenalaştı .lokman hekime götürdüm.tahlil filan derken çocukta parazit kanda enfeksiyon çıktı .diyecem oki çocuk acili bir gözden geçirilmeli pratisyen verilmemeli.param olmasa lokman hekimede gidemeseydim karasizin adamgibi cocukacili yapın .yada yaptırtın.
31.07.2013

Cüneyt Corum :Eşim Zeynep hanımı 2 kez oglumu ,annemi ameliyat ederek saglıklarına kavusturan bize her konuda yardımcı olan opr.dr RAMAZAN TAÇYILDIZ HOCAMIZA sonsuz tesekkürler
03.03.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]