İL İL HASTANELER

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: (0212) 414 71 71
Faks: (0212) 542 44 91
Adres: Tevfik Sağlam Caddesi No: 11 Zuhuratbaba
İlçe: Bakırköy
İl: İstanbul
Web Adres: www.beah.gov.tr
Harita: Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Hastanemizin kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı'na 1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir. 1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 tarihinde genel amaçlı Devlet Hastanesi'ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, hastanemiz bünyesine katılmıştır. Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan Aygün'ün kurucu başhekimliğinde 'Eğitim ve Araştırma' misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyon

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.

Vizyon

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmetini veren lider eğitim kurumu ve hastanelerinden biri olmak.

Yorumlar
Şerife Avinal Yalçıner :romotolojide dr sibel yılmaz öner han hastasıyım .ben bodrumda yaşıyorum.tedavimi burda devam ettirmek için film sonuçlarıma ulaşabşlirmiyim.doktorumun öngörüsünü öğrenebilirmiyim ..19 aralıkta kontrolum vardı ama istanbulda olamadım.telefonla size ulaşılmıyor..teknoloji konusunada çok vakıf değilim dilerim size derdimi anlatabılmenin bi yolunu bulurum...tşkrlrr
22.12.2014

Ali Rıza Aydın :Ben61 yaşında lise mezunu emekli memurum, başta Sayın, Başbakanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN,Minnet ve şükran borçluyuz, konuşmalarında eski hastanelerin durumunu, Sayın başbakanım anlattığı doğrudur, o günleri bende yaşadım, ayrıca, Dokdorlar olmak üzere çalışanlar, bir koşuşturmanın içinde gördüm,çanla ,başla çalışıyorlar, gerçekten rahatsız,hasta insanları memnun etmek,hatta insanları memnun etmek çok zor,ama ben çok memnunum, eskiden bir görevliye birşey sormak mümkün değildi,lavabolardan sıcak su akıyor, çok temiz,Teşekkür eder,saydılarımı sunarım.
15.07.2014

S.Nur A. :9 0cak 2014 te SADİ KONUK HASTANESİ BAHÇELİEVLER POLİKLİNİĞİNE 3 YASINDAKI KIZIMIZI(S. NUR.A.) MUAYENE AMACIYLA GÖTURDUK,KENDİSİ COK İLGİLİ VE ALAKALI YAKLAŞTI.TATMİN EDİCİ VE ÖNERİCİ KONUŞMALARIYLA POLIKLİNİKTEN GÜLER YÜZLE AYRILDIK ÇOM ŞÜKÜR..KONU COCUK VE ONUN KENDINI RAHAT HISSETMESI OLUNCA,BENDE KESİNLİKLE BIR TESEKKÜRÜ BORÇ BİLDİM..İŞİNİZDE BAŞARILAR DILERİM
10.01.2014

Oya Yavuz :21.8 013 acıle geldım ve23.8.013 te. Ödenmemi yaptım çıktım arkadaşıma mesaj gelıyor borcunuz var dıye 60 tl şımdıde 90 tl dıye bu saçmalığa sonverılsın ödeme yapılmadan kımı bırakılırsınızkı. Tel ulaşılamıyor size
11.12.2013

Deniz Nuray Balcı :TESİS KODUNU ÖĞRENEBİLİRMİYİM LÜTFEN
02.07.2013

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]