İL İL HASTANELER

Dr. Sadık Ahmet Hastanesi

  Dr. Sadık Ahmet Hastanesi  
Dr. Sadık Ahmet Hastanesi
Hastane Adı: Dr. Sadık Ahmet Hastanesi
Telefon: (0212) 425 45 00
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: İnönü Caddesi No: 140 Tepeüstü Küçükçekmece / İSTANBUL
İlçe: Küçükçekmece
İl: İstanbul
Web Adres:
Harita: Dr. Sadık Ahmet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

08.04.1999 tarihinde faaliyete geçen hastanemiz küçükçekmece’yi sefaköy’e bağlayan inönü caddesinde olup 2800m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. İç hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, göz hastalıkları, üroloji, nöroloji, dermatoloji, anestezi ve reanimasyon, diş dallarıyla biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarlarıyla röntgen, ultrason, kolonoskopi ve endoskopi görüntüleme merkezleri ile 2 ameliyathane, 2 doğumhane, erişkin yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ile birlikte ekonomik ve kaliteli sağlık hizmeti anlayışını sunmaktadır. Herşeyden önce sağlık ana düşüncemizdir.

Dr. Sadık Ahmet Hastanesi Hakkında

MİSYONUMUZ
Din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın nitelikli uzman kadrolar ile güncel tıp bilimi ve teknolojiyi takip eden bir yönetimle, hasta ve çalışan haklarına saygılı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Tıbbi kurallar içerisinde en kaliteli ve ekonomik çözümler, en yüksek hasta memmuniyetini yakalamak ve her türlü eleştiriye açık bir yönetim sistemi ile hastalarımızın bütün sağlık gereksinimlerini karşılamak istiyoruz. Ayrıca tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak iyi günde ve kötü günde hastalarımızın yanında olmak başlıca arzumuzdur.

Yorumlar
Gözde Güner :Göz doktorunuza geldim beni muayne etti henüz yaşım 19 ve gözümde problem olmadığını beynimde ya tümör yada intahap olduğunu söyledi farklı hastaneye yönlendirdi allah onun belasını versin günlerce üzüldüm hiç birşey çıkmadı daha emar görmedn böyle dedi böyle doktrlar barındırarak hastanenizin kalitesini düşürüyorsunuz b
30.06.2014

 

[Hata Bildir]