İL İL HASTANELER

Dr. Sadık Ahmet Hastanesi

 Dr. Sadık Ahmet Hastanesi 
Dr. Sadık Ahmet Hastanesi
Hastane Adı:Dr. Sadık Ahmet Hastanesi
Telefon:(0___) ___ __ __
Faks:(0___) ___ __ __
Adres:
İlçe:Seyhan
İl:Adana
Web Adres:
Harita:Dr. Sadık Ahmet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.Hastaneden randevu almak için tıklayınız.Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

08.04.1999 tarihinde faaliyete geçen hastanemiz küçükçekmece’yi sefaköy’e bağlayan inönü caddesinde olup 2800m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. İç hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, göz hastalıkları, üroloji, nöroloji, dermatoloji, anestezi ve reanimasyon, diş dallarıyla biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuarlarıyla röntgen, ultrason, kolonoskopi ve endoskopi görüntüleme merkezleri ile 2 ameliyathane, 2 doğumhane, erişkin yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım üniteleri ile birlikte ekonomik ve kaliteli sağlık hizmeti anlayışını sunmaktadır. Herşeyden önce sağlık ana düşüncemizdir.

Dr. Sadık Ahmet Hastanesi Hakkında

MİSYONUMUZ
Din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın nitelikli uzman kadrolar ile güncel tıp bilimi ve teknolojiyi takip eden bir yönetimle, hasta ve çalışan haklarına saygılı, kaliteli, ekonomik sağlık hizmeti sunmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Tıbbi kurallar içerisinde en kaliteli ve ekonomik çözümler, en yüksek hasta memmuniyetini yakalamak ve her türlü eleştiriye açık bir yönetim sistemi ile hastalarımızın bütün sağlık gereksinimlerini karşılamak istiyoruz. Ayrıca tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak iyi günde ve kötü günde hastalarımızın yanında olmak başlıca arzumuzdur.

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr