İL İL HASTANELER

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  
Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Hastane Adı: Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon: 444 52 57
Faks: (0216) 418 33 17
Adres: Tıbbiye Caddesi Haydarpaşa
İlçe: Üsküdar
İl: İstanbul
Web Adres: www.siyamiersek.gov.tr
Harita: Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız. Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Laboratuar ve Radyoloji Hizmetleri ile sağlık sektöründe, ülkesinde lider ve dünya çapında marka olmak ilke ve hedefinde olan Dr. Siyami Ersek Hastanesinde; Tüm faaliyetlerde önce insan felsefesi ile emniyetli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturularak, meydana gelebilecek her türlü kayıpları minimuma indirmek öncelikli iş hedefi olarak benimsenir.

“Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi” uygulanarak, sistem periyodik olarak gözden geçirilir ve sistemin performansı sürekli izlenerek gelişme sağlanır.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Üst düzey tıbbi hizmet ve eğitimlerle, çağdaş bilim, teknoloji ve ahlaki değerlerimizin ışığında, Göğüs Kalp-damar hastalıkları tanı ve tedavisini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Hastalarına lider, örnek ve saygın bir sağlık kuruluşunda tedavi olma ayrıcalığını sağlamak, çalışanlarına da bunun onur ve mutluluğunu yaşatmaktır.

Yorumlar
Sebla Aytan :1928 doğumlu hastaya tahlil yapmadan ezbere rapor yazan sonrada bu raporun sorumluluğunu taşımayan bir hastane....sgk ile aralarındaki protokolden haberdar olmayan elemanlar..... allah düşürmesin....
05.08.2014

Mehmet Ferit Tepeköy :İyi günler. Ben 2 yıl önce 4. kardiyolojide tetkikler yaptırmş, rapor almıştım. Tekrar istenen E KO çekimi için ancak 1 ay öncesinden randevu alabildim. 19.02. 2014 günü de çekimim yapıldı. Ne varki erkek hastaların soyunup giyinmeleri için ayrılan 1m2'lik! odada hastalar üst üste ne giyinebiliyor, ne de soyunabiliyor. Şahsen ben zar-zor soyunup sandalye üzerinde eşyamı bıraktım. (Çalınan eşyaları ise hiç söylemiyorum) Bu kadar gelişmiş bir hastanede hastaların soyunabilmesi içn daha geniş bir oda tahsis edilemez mi acaba? Lütfen bu yorumu bir eleştiri olarak değil de en tabii hasta ricası olarak kabul edin. Haklı olduğuma karar vereceksiniz. İyi çalışmalar ve sağlıklı günler dilerim. Mehmet Ferit Tepeköy- Emekli gazeteci
19.02.2014

Işıkaktaş :kaç gündür telefonla,.internetle randevu almağa çalışıyorum. sanki kalp hastanesi değil -,8 de arayın 9da randevu doldu-.onlıne la vermiyoruz.--randevu almanın sırrınıda verseler.---numune hastanesinin randevu sistemi çok düzgün ve harika halkla ilişkileri var.---siyami Ersek örnek alsın .
08.02.2011

Yaşar Özbaş :online randevu sisteminiz çalışmıyor ve 0225424545 no randevu telefonundan randevu almak ne mümkün? ilgililerin dikkatine.!!!!!!
23.11.2010

Alinaci Demir :hastane cok güzel hastane ama neden internetten randevu veremiyorlar cokmu zor
28.09.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Doktorlar
Op.Dr. Bugra Harmandar Op.Dr. Bugra Harmandar
Uzm.Dr. Nuri Cömert Uzm.Dr. Nuri Cömert

 

[Hata Bildir]