İL İL HASTANELER

Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Hastane Adı: Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon: (0224) 360 52 52
Faks: (0224) 360 81 89
Adres: Şükraniye Mahallesi Hastane Caddesi No: 11
İlçe: Yıldırım
İl: Bursa
Web Adres: www.duacinariadsm.gov.tr
Harita: Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Merkezimiz binası, 1972 yılında SSK Bursa Hastanesine bağlı bir Semt Polikliniği halinde hizmete açılmış, 1977 yılında da SSK Duaçınarı Dispanseri adı altında sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. 1984 yılında ise aynı bina içinde Dispanser faaliyetlerinin yanı sıra diş tedavi ve protez hizmetleri de verilmeye başlanarak SSK Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Duaçınarı Dispanseri adını almıştır.

5283 Sayılı Bazı Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sağlık Bakanlığına devredilen kurumumuzda 19.02.2005 tarihi itibariyle Dispanser faaliyetlerine son verilmiş ve Sağlık Bakanlığı Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmeye başlanmıştır.

Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Misyonumuz

Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, bilimsel ve etik kurallara uygun olarak, güler yüzle ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetini topluma sunmaktır.

Vizyonumuz

Teknolojik olanakları etkin kullanan, sağlık hizmetlerini uluslar arası standartlara uygun olarak sunan, yeniliklere açık, sürekli gelişmeyi hedefleyen, eşdeğer kurumlar arasında saygın bir yeri olan, tercih edilen, hizmetleri ile mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Yorumlar
Mehmet Sait Günay :doğacınarı ağız ve diş sağlığı merkezi ve doktorlarından serpil alan hanımefendi kızımıza ilgilerinden çok memnun kaldığımı belirtir şahsiyetine çok teşekkürlerimi iletir çalışma hayatında başarılar dilerim.
02.11.2014

Hanife Gür :kızımın diş ağrısı sabebiyle hastanenize acile geldik dolgusu vardı bi kaç gün oldu düştü dedim doktor beye ağzı açtı karşıdan bir bakıldı randevu alın yarın gel dolgu yapalım dendi yarına rendevu veriliyormu dediğim halde evet dendi bize randevu almak içinde en erken 15- 20 gün sonraya veriliyo bu arada acı içinde çocuğum nasıl beklemeli illa parasını verip özelemi gidilecek peki biz çalışanlar boşunamı sigorta ödüyoruz adı üstünde acile geliyoruz ama müdahale yapılmıyo şaka gibiii
09.09.2014

Esin Arıkapan :20 01 2014 tarihinde '' DOKTORUMU TENZİH EDEREK KONUŞUYORUM ''.. Diş düzensizliğim için kaplama yaptırmaya karar verdim ve 7 tane dişim kaplama olacağı için kesildi.. Doktorum bilal beyin elinden gelen özeni göstermesi karşısında memnun kaldım ta ki '' sözde '' laboratuvar daki orta yaşlı amca - dede dedikleri zatın sorumsuzluğu,lakayitliği,işini umursamazlığı ve işi olan işten bi haber olup bilmiyorum haberim yok,dişi getirecek kimse yok sonra çevirip aradım kimse cevap vermiyor diğer laboratuvardan demesi karşısında.. Doktorumun mahçubiyeti dikkatimi çekti.. o zatın gayet relaks gayet pişkin alaycı tavrı beni delirtmeye yetti.. Mantıklı bı cümle kurup konuşamaması ayrı... Şimdi bu hastanenin sayın müdürü başhekimi... ben 9 gündür ağzımda dişlerimi hava almasın diye kapladıgım sakızla yaşıyorum.. yöneticiliğini yaptığım bi işim var ve günün 12 saati insanlarla muhatabım.. yemek yemekten vazgeçtim konuşma sıkıntısı çekiyorum,canımın yanmasıda ayrı.. bu nasıl bi sistemdir ki; hasta geldikten 1,5 saat sonra o zat dişlerin gelip gelmediğini öğrenip size olumlu veya olumsuz dönücek şansınıza artık.. bu nasıl bi sorumsuzluktur.. ?? bu nasıl bi sağlık sistemidir..?? orda nice yaşlı insanlar var ki;bana yapılan bi yaşlı teyzeyede yapıldı aynı gün.Kadın zaten zor gelmiş o yaşıyla '' teyze git yarın gel '' denildi ve gitti.. Kimin hakkı var ?? bu sorumsuz sözde laboratuvar amcanın - dedenin sorumsuzluğunun bedelini bizlermi ödeyeceğiz.. nasıl bi yönetim var kimse buraları denetlemezmi ?? bugün 29 01 2014 ben aradım hastaneyi ve sordum biz size döneriz dendi ( hasta hakları ) sabırla bekledim arandı sonuç... ee hanımefendi laboratuvarı 45 kere aradım fakat kimse bilmiyor bana 4-5 gün süre verin.. CEVAP BU !!! BU SÜREYİ TABİKİ İSTİCEK ÇÜNKÜ YAPILMIŞ Bİ DİŞ YOKKK.. ANCA AYILDILAR VE YAPICAKLARRR.. YAZIKLAR OLSUN YA NE DİYİM.. YAZIKLAR OLSUN.. Sayın başhekimim , sayın müdürüm ne yapayım ben söyleyin !!!
28.01.2014

Ayşe Dülger :Merak ediyorum hastanenizde diş çekimi dolgu haricinde başka işlem yapılmıyormu dişimdeki oluşan kisti dr a gidiyorum çene cerrahiye yolluyor ona gidiyorum geri dr a yolluyor 4 tane dr deiştirdim bana dedikleri özele git ben bilmiyordum iyiki öğrettiler
25.12.2013

Atıcılarlı :ne telefon ne internetten randevu almak cok zor niye böyle oluyor biraz ilgilenirseniz sevinirim bir haftadır randevu alamıyorum kafayı yiyecem şimdi
10.05.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]