İL İL HASTANELER

Dünyagöz Ankara

  Dünyagöz Ankara  
Dünyagöz Ankara
Hastane Adı: Dünyagöz Ankara
Telefon: 444 44 69
Faks: (0___) ___ __ __
Adres: Tunus Caddesi Numara: 28 Kavaklıdere
İlçe: Çankaya
İl: Ankara
Web Adres: www.dunyagoz.com
Harita: Dünyagöz Ankara Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Dünyagöz Grubu, 13. ve en büyük hastanesini Ankara’nın ve tüm Anadolu’nun hizmetine açtı. Büyüyen yapısı ile Dünyagöz, Türkiye'nin gözlerine ışık olmaya devam ediyor.

Ankara’nın en önemli caddelerinden Tunus Caddesi’nde yer alan 18 katlı akıllı binası, son teknolojisi ile dünyanın en büyük göz hastanesi olan Ankara Dünyagöz, gözün 19 alt branşında deneyimli medikal kadrosu ile hizmet vermeye başladı.

Dünyagöz, VIP hizmetlerini Ankara'ya da taşıdı. Ankara hastanede VIP hizmet almak isteyen hastalar için, hasta odalarından muayene odalarına kadar her türlü ihtiyaç düşünüldü. Hastanede, dünya yemeklerinin sunulduğu restoranlar, vale hizmeti, ücretsiz wireless internet erişim hizmeti bulunuyor.

Mimarisindeki farklılık ve sunulan hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Ankara Dünyagöz, teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile hastalarına en mükemmel hizmeti sunmayı hedefliyor.

Dünyagöz Ankara Hakkında

Vizyonumuz

Ülkemizde ve yurt dışında, kalite standartlarımızı daima yükselterek hizmet ağımızı genişletmek, sahip olduğumuz dünyanın en büyük özel göz hastanesi unvanını korumak ve marka bilinirliğimizi tüm dünya ülkelerine yaymak.

Misyonumuz

  • Toplumun her kesimine en yüksek standartlarda (hızlı, doğru, kesin tanı ve tedavi) göz sağlığı hizmetini sunmak üzere dünyada kabul görmüş en son teknoloji ve en güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini topluma sunmakta öncü olmak,
  • Hastaların tedavi aldıkları her süreçte kendilerini güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlayacak ilgi, alaka ve mekan konforunu sunmak,
  • Göz alanında ülkemizin önde gelen akademik kariyer sahibi, bilimsel çalışmalar ve araştırmalarla kendisini sürekli yenileyen medikal kadroyla hizmet vermek,
  • TIR Mobil Göz Kliniği ile sosyal sorumluluk projeleri yürütmek, toplumu göz hastalıkları konusunda bilgilendirmenin yanı sıra maddi imkanı olmayan kişilere ücretsiz teşhis ve tedavi imkanı sağlamak,
  • Türk oftalmolojisine, dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yapacağımız bilimsel çalışma ve araştırmalarımız ile bilgi kaynağı olmak,
  • Yurt dışında, öncelikle sağlık hizmetlerinde yetersiz ülkelerin tespit edilip bu ülke vatandaşlarının sağlık turizmi paketlerimiz ile hastanelerimizde tedavilerini gerçekleştirmek.
Yorumlar
Zuhal Canlı :Telefonla neden ulaşılamıyor hastaneye?? Tek opsiyon telefon onada cevap veren yok. Mail gönderiyorsun cevap alamıyorsun? Nerde görevli personel??
28.11.2014

Berrin Ön :GÖZ KASLARI İÇİN HANGİ DR'LAR VAR
25.03.2014

Cemre Aydın :Hastane ekibinin ilgisizliği doktorların yeterli bilgi vermemesi ve personel ekibinin hastaya ilgisiz davranması ve surat ifadelerinin tutarsızlığı ekip olarak çok kötü hastane hiç memnun kalmadım birdaha da gitmeyi ASLA DÜŞÜNMÜYORUM BU ANKARA DÜNYA GÖZE ÖZGÜ BİR DUYRUM SANIRIM
23.10.2013

Meriç Şanlı :pardon telden ulaşmak mümkün degil size sanırım yarım saat telesekreter dinlemek zorundayız sanırım bilgi alabilecegimiz canlı birileri yok sanırım bilgisayarla kanki olduk telesekreteri dinlemekten bil hal oldum ya sadece şunu ögrenmek ve bu konuda bilgi almak istiyorum ben güney dogu gazisiyim ve emekli sandıgından emekliyim göz protesi yapıyormusunuz ve memur emeklisinden ne kadar fark alıyorsunuz bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum ankaradaki şubenizde hayırlı olsun şimdiden bilgilendirmeniz için tşk ederim ii çalışmalar?
17.03.2010

Mehmet Altınok :Saygıdeğer yöneticiler;02/05/2010 tarihleri arasında ankara sağlık biriminizden yararlanmış bulunmaktayız.Kelimelerle anlatılmayacak kadarmuhteşem bir eser,aynı güzellikte samimi dev kadronuz.Başta hastane müdürümüz Hüseyin bey,sevgili doktorumuz Doç.Dr.COŞAR BATMAN bey, ameliyat birimi,2.6.7.kat hemşireleri ve görevlilerinin samimi ve içten davranışları için buradan hepsine teker teker teşekkürlerimi arz ederim.Hastaneden ayrılırken gözümüzdeki ışıltıyı bizlere tekrar kazandırdıkları için.
05.03.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

Global Sigorta
Global Sigorta

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta
Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Merkez Bankası
T.C. Merkez Bankası

 

[Hata Bildir]