İL İL HASTANELER

Echomar Görüntüleme Merkezi

  Echomar Görüntüleme Merkezi  
Echomar Görüntüleme Merkezi
Hastane Adı: Echomar Görüntüleme Merkezi
Telefon: (0212) 343 34 50
Faks: (0212) 343 34 54
Adres: 19 Mayıs Cad.No:4 Kat:11 Nova Baran Plaza
İlçe: Şişli
İl: İstanbul
Web Adres: www.echomar.com.tr
Harita: Echomar Görüntüleme Merkezi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Echomar Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak; uzun yıllardır sizlere en iyi hizmeti, kalite standartları çerçevesinde sunmaya çalışmaktayız.22 yılın birikimi ve tecrübesiyle Echomar; işinde uzman, üstün nitelikli, insana değer veren deneyimli bir ekibe sahiptir.

Geniş cihaz parkuruna sahip Echomar; teknolojiyi yakından takip ederek görüntüleme ve tanıda, dünyadaki yeniliklerin Türkiye'ye taşınmasında öncülük etmiştir.Buna bağlı olarak vermiş olduğumuz hizmeti en etkin haliyle sizlere sunmaktayız.

Halen sekiz ayrı noktada hizmet veren kuruluşumuz, her geçen gün artan hasta potansiyelini göz önünde bulundurarak hizmet noktalarımızı arttırmaya yönelik gayret içindedir.

Ancak büyümeyle birlikte; sizlere karşı sorumluluklarımız da artmaktadır. En önemlisi de sizlere vermiş olduğumuz hizmeti, kaliteden ödün vermeden ekonomik koşullarda sunabilmektir.

Echomar; kalitesini SGS ISO 9001:2000 Kalite Belgesiyle belgelemiştir. Bununla birlikte hizmetin kalitesini her geçen gün daha da yükseltmek felsefesiyle yolumuza devam ediyoruz.

Hedefimiz; Görüntüleme ve Tanı merkezi olarak model oluşturmak, Türkiye'ye ve dünyada bu alanda referans gösterilen bir sağlık kurumu olmaktır.

Yorumlar
NURAY ARSLAN :dijital rontgen hiper extenuyen lember hiper flexien filim ceKİM ÜCRETİ NE KADAR
13.01.2010

 

[Hata Bildir]