İL İL HASTANELER

Edirne Selimiye Devlet Hastanesi

  Edirne Selimiye Devlet Hastanesi  
Edirne Selimiye Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Edirne Selimiye Devlet Hastanesi
Telefon: (0284) 214 55 10
Faks: (0284) 213 60 91
Adres: Atatürk Caddesi Nazır Çeşme Karşısı
İlçe: Edirne Merkez
İl: Edirne
Web Adres:
Harita: Edirne Selimiye Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Tarık Çağlar :Yorum yapanlar bence haklıdır..şahsen bende 1 aydır randevu alamıyorum..arkadaşlar telefondan para kazanacak diye düşünüyorum devleti yönetenlerin dini imanı para olduğu için akla başka bişi gelmiyor açıkçası..
23.11.2014

Zehrakopuk :ben yabancıyım bu hastanenin doktorlarına güvenib doğumu burda yaptım bin kere pişman oldum.köyün okumamış cahil ebe nineleri daha çok bilgili ve tecrübelidir bu doktorlardansa.interesan tarafı şu ki,barkot aldığım yerden doktorun fakülteden geldiyini söylüyorlar ama doktor bunu inkar ediyor.acaba hangisi yalan söylüyor? başdan yanlış iyne vurdular,sonra ben ağrıdan bağırınca ebe galdi ve söylediyi kelime şu (seni ameliyat odasına alalım rahat bağır hastaları rahatsız etma) ameliyat odasında beni öylece ilgisiz buraktılar.kendi kendime soruyordum acaba bunlar benim gibi kadın deyilmi? bunlar hiç doğum yapmadımı? bu kadar taş kalbli ebeler hiç görmemişdim.sonra doktor galdi ve ne yapıcağını ebelere soruyor.bu kadarda olmaz yaa.sonuçda candan can veriyorsun ama kimin umrunda.her şey olub bitdikden sonra ilacımı vermediler,reçetemi isdedim onuda vermediler.3 gün ağrıdan öldüm kimse ilgilenmedi.şikayet etdim ama ne fayda.yine aynı.şimdi ikinciye hamileyim mecbur özele gidiyorum.bu kadar acı çekib çocuk doğuruyorsun devletin hiç bir katkısı bile yok.başka devletlerde çocuklara 1 yaşına kadar süt parası veriyorlar çalışmayan annelere destek olsun diye,ama burda çocuk isdiyorlar destek bile vermiyorlar.çok yazık...
25.08.2014

Ayten Güliz :nasıl hastane bu acile geldim bir hemşiremi bi doktormu ilgilenmez nasıl şikayet almıyosunuz serumun bittiğini haber vereyim dedim hemşire dövmediği kaldı
22.02.2011

Ali Karataş :Sayın başhekim lütfen hastane acil servislerine hastalarına güven ve müdahale edemeyen Can Uludere gibi doktorları edirnenin meleklerini teslim etmeyiniz. solunum yetmezliğiyle hastaneye getirdiğim Melek Karataş hastamızı 3 saat boyunca müdahale etmediler. birtek oksijenle müdahale etti. Bu oksijen tüpünü de hemşireler değil kendimiz vermeye çalıştık.Doktora defalarca gitmemize rağmen Trakya tıp fakültesine bizi sevk etmedi.Hastayı çorlu'ya gönderdiler.Ambulansı bile getirtmediler.Biz kendimiz ambulansı 4 defa aramamıza rağmen geç geldi. O şekilde nefes zorluğu çeken MELEĞ'İ çorluya gönderdi.Çorluya giderken ambulansın oksijen tüpü bitti. Oksijen tüpünün bittiğini anlayıp Havsa hastanesine giriş yaptılar .Olan Meleğimize oldu. Bunu dikkate almanızı diliyoruz ki başka meleklerimizide birsey olmasın. Ve çok merak ediyoruz o doktor hakkında ne gibi işlemler başlattınız.
20.02.2011

Muharrem Kızılay :Rendevu için verilen 2149191 nolu telefonu sitaden kaldırmanızı rica edeceğim çünkü TELEKOM kazanıyor.Bu numara sizi 182'e yönlendirerek zaman kaybettiriyor. Lütven randevu için doğru bilgilendiriniz.
10.02.2011

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]