İL İL HASTANELER

Edirne Selimiye Devlet Hastanesi

 Edirne Selimiye Devlet Hastanesi 
Edirne Selimiye Devlet Hastanesi
Hastane Adı:Edirne Selimiye Devlet Hastanesi
Telefon:(0284) 214 55 10
Faks:(0284) 213 60 91
Adres:Atatürk Caddesi Nazır Çeşme Karşısı
İlçe:Edirne Merkez
İl:Edirne
Web Adres:
Harita:Edirne Selimiye Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Yorumlar
Ayten Güliz:nasıl hastane bu acile geldim bir hemşiremi bi doktormu ilgilenmez nasıl şikayet almıyosunuz serumun bittiğini haber vereyim dedim hemşire dövmediği kaldı
22.02.2011

Ali Karataş:Sayın başhekim lütfen hastane acil servislerine hastalarına güven ve müdahale edemeyen Can Uludere gibi doktorları edirnenin meleklerini teslim etmeyiniz. solunum yetmezliğiyle hastaneye getirdiğim Melek Karataş hastamızı 3 saat boyunca müdahale etmediler. birtek oksijenle müdahale etti. Bu oksijen tüpünü de hemşireler değil kendimiz vermeye çalıştık.Doktora defalarca gitmemize rağmen Trakya tıp fakültesine bizi sevk etmedi.Hastayı çorlu'ya gönderdiler.Ambulansı bile getirtmediler.Biz kendimiz ambulansı 4 defa aramamıza rağmen geç geldi. O şekilde nefes zorluğu çeken MELEĞ'İ çorluya gönderdi.Çorluya giderken ambulansın oksijen tüpü bitti. Oksijen tüpünün bittiğini anlayıp Havsa hastanesine giriş yaptılar .Olan Meleğimize oldu. Bunu dikkate almanızı diliyoruz ki başka meleklerimizide birsey olmasın. Ve çok merak ediyoruz o doktor hakkında ne gibi işlemler başlattınız.
20.02.2011

Muharrem Kızılay:Rendevu için verilen 2149191 nolu telefonu sitaden kaldırmanızı rica edeceğim çünkü TELEKOM kazanıyor.Bu numara sizi 182'e yönlendirerek zaman kaybettiriyor. Lütven randevu için doğru bilgilendiriniz.
10.02.2011

Hasan Fatih Coşkun:Net ten randevu alınamıyorsa bu site niye var. Doktor isimlerini öğrenmek için mi...
05.01.2011

Ece Denız:ınternetten neden randevu alaınamıo we ne kadar alakasız 1 personelınız war kı telefonlara bıle bakılmıyor..
01.10.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]

 

 

 

TWITTER'DA
TAKİP ET
twitter.com/Hastanecomtr