İL İL HASTANELER

Edremit Devlet Hastanesi

  Edremit Devlet Hastanesi  
Edremit Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Edremit Devlet Hastanesi
Telefon: (0266) 373 10 83
Faks: (0266) 373 40 04
Adres: Camiivasat Mahallesi Ağılı Patlak Mevki Havran Yolu Üzeri
İlçe: Edremit
İl: Balıkesir
Web Adres: www.edremitdh.saglik.gov.tr
Harita: Edremit Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Edremit Devlet Hastanesi Hakkında

Vizyonumuz

Tanı ve tedavide uluslararası standartlara ulaşmak.

Misyonumuz

Çağa uygun teknoloji ile donanımlı, hızlı, güvenilir, hasta ve çalışan odaklı, güler yüzlü, sağlık hizmeti sunmak.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemi ve yasalar doğrultusunda; hizmette sürekli gelişme hedefi ile hasta ve çalışanların rahat ve güvenli bir ortamda huzur ve mutluluğu bulabilmesini sağlamak.

Yorumlar
Celal Uzun :Üroloji Dr.SÜLEYMAN GÜLER:29.09.2014 Pazartesi günü Prostat ameliyatı oldum.2 sene devamli kontrol ve tedavi olduğum doktoruma çok teşekkür ediyorum.İzlenimlerime göre tüm hastalarına son derece ilgili ve sevecen.Çoğu doktor cep tl.hastalarına vermediği halde Süleyman Bey her hastasına tl.vermekte ve ameliyatta olduğu zaman dışında tel cevap vermekte ve ilgilenmekte.Hipokrat yeminine uyan sayılı doktorlardan biri Dr.Süleyman GÜLER'e teşekkür ediyor,meslek hayatında üstün başarılar diliyorum.ALLAH onu hastalarının başından eksik etmesin.
20.10.2014

Kamuran Santorini :yahu nöroloji katında çalışan uzun boylu hemşire stajyeri sana aşık oldum dedeme de çok iyi baktın teşekkür ederim. =))
22.07.2014

Halil Kadan :edremit devlet hastanesıne sakın ama sakın gıtmeyın resmen dalga gecer gıbı hatalarlan ılgılenıyorlar en basıt hastalıgınızı da artırıcak sekılde yanlıs tedavı yanlıs ılavclar yanlıs muamele yapıyorlar hastaneye gıtmeden lutfe 4 kere dusunun ondan sonra kararınızı verın
15.07.2014

Ali Çiçek :Doktor çalışma listesi neden kaldırıldı.gideceğimiz doktorun çalışıp çalışmadığını bilsek fenamı olurdu.bence büyük eksiklik hatta hastaların en tabi hakkı olduğunu düşünüyorum.
29.04.2014

Mehmet Yaşar Özer :Eşimi ameliyatla felçten kurtaran Beyin ve sinir cerrahı Op.Dr.Cengiz TEKİN ve ekibine, çook çook.teşekkür ederim..Allah böyle doktorlara zeval vermesin.
23.04.2014

Tüm yorumlar için tıklayın

 

[Hata Bildir]