İL İL HASTANELER

Özel Egepol Hastanesi

  Özel Egepol Hastanesi  
Özel Egepol Hastanesi
Hastane Adı: Özel Egepol Hastanesi
Telefon: (0232) 262 22 22
Faks: (0232) 262 82 70
Adres: Halide Edip Adıvar Bulvarı 507 Sokak No: 3 Üçyol
İlçe: Hatay
İl: İzmir
Web Adres: www.egepolhastanesi.com
Harita: Özel Egepol Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

"Sağlığınız Gururumuzdur" sloganı ve yüreğimizdeki insan sevgisiyle sağlıklı bir toplum oluşturulmasına katkı sağlayabilmek amacıyla, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, kurumumuzun bir şifa kapısı olarak toplumda kabul görmesini sağlamak, Egepol Hastanesi'nin kalite politikasıdır.

Özel Egepol Hastanesi Hakkında

Misyon

Toplum ve tıp ahlakına sadık kalarak, insan odaklı bir sağlık hizmeti anlayışında; mükemmeli yakalamak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Vizyon

Bilimsel gelişmelerin ödünsüz takipçisi, çağdaş teknoloji kullanımında öncü bir kuruluş olarak; modern ve temiz mekanlarda, kaliteli, hızlı, güvenli, şefkatli ve ekonomik sağlık  hizmetimizle, öncelikle Ege Bölgesi'nde sonrasında ise tüm Türkiye'de ve daha sonra Uluslararası çalışmalarla "Hastane" sözcüğüyle özdeşleşmiş  "marka bir kuruluş" olmaktır.

Yorumlar
Ayşe Öz :Bu hastahanenin kadın doğum bölümüne kesinlikle gitmeyin.çok kalabalık devlet hastanesinden beter.Doktorlar telefon numarasını vermiyor. Acil bir durumda doktora gittiğiniz zaman muayene olamazsnız. Hastaları fazla olduğu için insanlara değer vermediklerini düşünüyorum. Ayrıca yeni doğan için özel müdahele gerekirse gerekli donanım da yok.Hamileliğimin üçüncü ayındayım ve başka doktor araştırıyorum.İNSANA GEREKLİ GÜVENİ VERMİYORLAR.
06.12.2014

Fatma Sipahi :ben üç ay önce beyinde tespit edilen kitleden dolayı egepol hastanesinde operasyon geçirdim.doktorum Arif sungu ya binlerce teşekkür ediyorum.hastane sahipleri Dr.Nuri Nasır ,Necip Nasır,Servet Nasır, Aslan Nasır bu değerli insanlara yatıp kalkıp dua etsem haklarını ödeyemem minnettarım. Ve bütün hastane personeline teşekkür ederim ben sağlığımı önce Allah sonra bu hastaneye borçluyum çok mükemmel bir hastane
05.09.2013

Şebnem Bel :egepol hastanesinde 26.03.2010 tarihinde eşimi kalp krizinden dolayı kaybettim.doktorun bana tahlil yapıp ağrı kesici iğne yapıp eve yollıcaktım demesi açıkçası kafamı karıştırdı.ben fazla sağlık konularından anlamam ama eşim hastaneye 2 kolda uyuşma kalbe batan bir ağrı ve aşırı terlemeyle gitmiş nefes alamadığını söylemiş.sanırım bunlar kalp krizine işaret belirtilerdir
01.05.2010

Hanife YAZITIR :Gerçekten mükemmel bir hastane. İlgi süper. Egepol İzmir için bir kazanç... Doktor, hemşire, İdareci ve personellerine çok çok teşekkür ederim.
07.04.2010

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Ankara Sigorta
Ankara Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Başak Sigorta
Başak Sigorta

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

HDI Sigorta
HDI Sigorta

T.B.M.M. Mensupları
T.B.M.M. Mensupları

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]