İL İL HASTANELER

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

  Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi  
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Hastane Adı: Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Telefon: (0246) 311 47 90
Faks: (0246) 311 32 83
Adres: Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
İlçe: Eğirdir
İl: Isparta
Web Adres: www.egirdirkemikhastanesi.gov.tr
Harita: Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Kuruluş amacına uygun olarak, Eğirdir’in eski hükümet binasının tamir ve hastane için gereken değişiklikler yapıldıktan sonra 1952 yılında, o dönem yaygın olan kemik ve eklem tüberküloz vakalarının tedavisi için bir merkez olarak 100 yatak kapasitesiyle açılmıştır. 1953 yılında 25 yatak eklenerek 125 yatağa ulaşılmış ve 1954 yılında acil hastalar için 10 yatak daha eklenerek 135 yatağa ulaşılmış ve 1957 yılına kadar bu kadroyla çalışılmış. Yoğun hasta talebinin devam etmesi üzerine 1968 yılında 11 katlı 1000 yatak kapasiteli ana bina ve arazisi içinde hayvan laboratuarı, fizik tedavi üniteleri, çeşitli atölyeler ve lojmanların bulunduğu bir kompleks pilot proje halinde projelendirilmiştir ve 1986 yılında hizmete açılmıştır.

İkinci binamız da restore çalışmalarından geçtikten sonra fizik tedavi birimi olarak açılışı yapılmış ve iki hastanenin birleştirilmesi ile 27.06.2003 tarihinde Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Kalite Politikamız

Hizmet verdiğimiz hastalarımıza Hasta Hakları doğrultusunda doğru teşhis ve tedavi yöntemleri kullanarak zamanında, kaliteli, güvenilir, tercih edilen sağlık hizmeti sunmak, hastaların ve çalışanların memnun olacağı, sürekli gelişen etkin bir yönetim ve uygulama ana politikamızdır.

Misyonumu

Tarihimizden gelen “Marka” değerimizi, dünya standartlarında bir özel dal hastanesi haline gelerek geleceğe taşımak ve sağlık turizmi yapan referans hastane olmak.

Vizyonumuz

Günümüz bilimsel tıbbi bilgilerinin paralelinde, hastalarımız, yakınları ve onlar adına bedel ödeyen kurumların beklenti ve gereksinimlerini karşılayan, uluslararası akretidasyon standartlarına sahip bir hastane olmaktır.

Yorumlar
Yusuf Ozdemir :Aydin ilinden geldim tedavim hala devam ediyor bu hastanedeki calisan saglik personeli islerini gercekten severek yapiyorlar biz hastalara oyle hissettiriyorlar basta doktorumuz olmak uzere tedavimiz boyunca cok yardimci oldular özellikle altıncı katta gorevli personel bize evlerindeki misafir gibi agirlama lütfunda bulundular her zaman guler yuzle tedavilerimizi yaptilar bir kere bile o yuzlerindeki gulumseme eksik olmadi bize her konuda yardımcı olmaya calistilar bu yuzden hep moral verdiler bu yuzden basta altıncı kat personeli olmak uzere egirdir kemik hastanesine yurekten teşekkür ederim Turkiye nin diğer hastaneleri böyle olabilse
12.06.2013

İsmet Yasar :başarılar
02.03.2011

Tuncay Karaca :İYİ GÜNLER.Boyun ve kol ağrısı olan hastada ilk tedavide boyun fıtığı şüphelendi.d,ğer bir tedavide iste kulun şüphesi bulundun.onun ardından akciğer film i çekildi ve bu sonuçlar çıktı.omurga kemiklerinde erimeler meydana gelmiştir.Sağ akciğerde hilus düzeyinde orta zoneda periferde transvers çapı 4 cm kadar olan hilusa ve plevraya lineer uzanımları olan oval düzensiz konturlu solid kitlesel lezyon ve sağ akciğer üst zone dorsalde ekstra plevral yerleşimli kostalarda destrüksiyon oluşturan tranvers çapı 6 cm kadar ölçülen fusiform solid tümöral kitle.Sağ akciğerde üst lobda geçirilmiş spesifik enfeksiyona sekonder sekel fibröz parankimal lezyonlar.Hastamız nasıl tedavi edilmelidir. bilgilerinize arz ederim
11.07.2010

İsmet Görgüç :adım ismet görgüç 1984 yıllarında bu hastanede belimden ameliyat oldum şuan çok çok iyiyim bu ameliyata yapan nail uzun adında hocaydı allah razı olsun yaşıyorsa uzun ömürler dilerim ve başarılarınızın devamını dilerim
22.05.2010

Fatma Yurtbaşı :mrh. ben eğirdirde tedavi gördüm 6 yaşında tanıdıgm doktorum mahmut önalla teşekkerler borçluyum hem insanlıgına hemde göstermiş olduğu sevgi ve ilgiye. o hasteneye geldiğimde iyiki karşıma mahmut önal çıkms saglığıma kavuşmmda büyuk payı olan bu insana sonsz tesekkurler ederim.
27.04.2010

Tüm yorumlar için tıklayın

Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

 

[Hata Bildir]