İL İL HASTANELER

El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi

  El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi  
El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi
Hastane Adı: El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi
Telefon: (0232) 441 01 21
Faks: (0232) 441 16 44
Adres: 1418 Sokak No:14
İlçe: Kahramanlar
İl: İzmir
Web Adres: www.emot.com.tr
Harita: El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

1999 yılında EMOT da fiziksel büyüme olmuş ve ameliyathane sayısı yatak sayısı artarak ve hekim kadrosu güçlenerek bölgenin önde gelen acil Mikrocerrahi ve Travmatoloji merkezine dönüşmüş ayrıca ellektif olgular ile yılda ortalama 3.000 ameliyat ve 10.000 poliklinik sayısına ulaşmıştır.

EMOT ' un kuruluş felsefesi çerçevesinde bilimsel çalışma, sürekli meslek içi eğitim ve etik ilkeler vardır.Bu ilkeleri taviz vermeden uygulamak ve kurumu bir eğitim kurumuna dönüştürerek genç meslektaşlarımıza üst düzeyde Ortopedi Travmatoloji ve El Cerrahisi-Mikrocerrahi eğitimi vermek hastanemizin varoluş nedeni ve kuruluş ülküsüdür.

El Mikrocerrahi, Ortopedi, Travmatoloji Hastanesi Hakkında

EMOT kuruluş öyküsünde 1986 yılında Prof. Dr. Arslan Bora ve Prof. Dr. Sait Ada nın İzmir de ortak muayenehane açması önemli bir buluşmadır.Prof. Dr. ArslanBora ve Prof. Dr. Sait Ada aynı zamanda SSK İzmir –Buca Eğitim Hastanesinde başasistan olarak görev yapmakta idiler. Birlikte el cerrahisi ve mikrocerrahi merkezi oluşturma isteği nedeniyle Uzm. Fzt. Firdevs Kul da E.Ü. Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD 'deki görevinden ayrılarak gruba katılmıştır. Ayrıca Op.Dr. Fuat Özerkan da grubumuza katılmıştır

1986 da İzmir de ilk replantasyon Prof. Dr. Arslan Bora tarafından SSK İzmir-Buca Eğitim hastanesinde yapılmıştır. El Cerrahisi grubu adı altında gerek Buca Eğitim ve gerekse özel hastanelerde pek çok el cerrahisi -mikrocerrahi girişim ve rehabilitasyon yapılarak hasta sayısı giderek artmıştır. Alt yapı sorunları ve gelecek planlanarak Prof. Dr Arslan Bora önderliğinde hastaneye dönüşme kararı verilmiştir. Kurucuların çoğunluğu hastanenin aynı zamanda çalışanları olup geriye kalan kısımda yine kuruluşa destek veren ve maddi beklentisi olmayan hocaları ve dostlarıdır.1991 yılında 10 yataklı İzmir’in ilk özel dal hastanesi ve Türkiye deki ilk El ve Mikrocerrahi Özel Dal hastanesi bu şekilde açılmıştır.1993 yılında Doç. Dr. İbrahim Kaplan ve Doç. Dr. Yalçın Ademoğlu ekibe katılarak ekibin gücü artmıştır.

 

Yorumlar
EMEL ÜNVEREN :öncelikle kızım pelingül ünveren için yaptığınız her operasyon için çok teşekkür ederim Kıvanç bey ve vezne de bulunan Kemal bey için yardımları için teşekkür ederim.Hizmetinizden çok memnuniyetimi dile getirmek istemiştim..ulaşım için kolaylık sağlayabilirseniz daha memnun olucaz..
10.12.2009

A.Kadir :neye yorum yapim ağrılarım yeter bana
08.06.2009

Ümit Tülek :izmirde böyle birhastane olmasından cok memnunuz ben bu hastaneye kızımın tedavisi icin geldim ve cok memnun kaldım benim kızımın doguştam sag eli yok bunun icin gelmiştim doktorumuz bize el nakli olabilir dedi fakat henüz türkiyede bu amaliyat hic yapılmamaş oldugunu söylemişti kızım 5 yaşında şu anda bu amaliyat başladımı sizin hastanenizde beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum
18.04.2009

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

American Life
American Life

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Emeklilik
Garanti Emeklilik

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Genel Yaşam Sigorta
Genel Yaşam Sigorta

İsviçre Hayat Sigorta
İsviçre Hayat Sigorta

Koç Allianz Emeklilik
Koç Allianz Emeklilik

Medex
Medex

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

Vakıf Emeklilik
Vakıf Emeklilik

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

 

[Hata Bildir]