İL İL HASTANELER

Erbaa Devlet Hastanesi

  Erbaa Devlet Hastanesi  
Erbaa Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Erbaa Devlet Hastanesi
Telefon: (0356) 715 10 52
Faks: (0356) 715 32 60
Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi No: 1
İlçe: Erbaa
İl: Tokat
Web Adres: www.erbaadevlethastanesi.gov.tr
Harita: Erbaa Devlet Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden randevu almak için tıklayınız. Hastaneye yorum yapmak için tıklayınız.

Erbaa Devlet Hastanesi, 1964 yılında inşaatı başlamış, ödeneği Devlet ve Erbaa halkının tütün satışlarından belirli oranlarda bağış mukabilinde vatandaşlardan toplanan paralarla sağlanmıştır.

İnşaatı 1971 yılında tamamlanmıştır. Bu tarihe kadar ilçenin sağlık hizmetleri daha önceleri İmam Hatip Lisesi olarak kullanılan binada, sonrasında Sağlık Meslek Lisesi olarak kullanılan binada 20 yataklı Sağlık Merkezi olarak bir hekim, iki hemşire ve personelle hizmet sunmuştur.

1972 yılında bugünkü ilk binasına taşınmıştır. Aynı yıl 20 yataklı Sağlık Merkezinden, 50 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.

2002 yılından sonra hastanemizde acil servisin yeri değişmiş, diyaliz merkezi geliştirilmiş, tam otomasyon sistemine geçilmiş, uzman, pratisyen ve personel sayısında artış olmuştur. Gelişen teknoloji ile birlikte ameliyathane koşulları geliştirilmiş, teşhis ve tedavi için gerekli tıbbi cihazlar sağlanmış,  çağımıza uygun laboratuarlar kurulmuştur.

Erbaa Devlet Hastanesi Hakkında

Misyonumuz

Hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak çalışanlarımızın verimliliklerini arttırıcı çalışmaları yaparak huzur içinde çalışmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmeyi ve ülke çapında örnek hastane olmak.

Yorumlar
Esra Çelik :randevu yu iptal etmem gerekiyor ama randevu sil hakkında sayfada bir şey yok.lütfen yardımcı olabilirmisiniz.
27.04.2011

Eyyub Soylu :yanlışlıkla e randevu aldım ama iptal et butonu yok randevu iptal olmuo mu
28.01.2011

Hacı Emin Öztürk :öncelikle evden redavu almak çok güzel
24.08.2010

Nihat ÇEREZ :ben erbaalı olarak hastanemizin randevu sisteminin online olmasını istiyorum çünkü erbaamız gelişmiş nufus artmış artık sabahın erken saatlerinde o soğukta sıra beklemektense evden randevu alıp randevu saatinde orda olması daha iyi olmazmı hem kalabalık olmaz ben tekirdağ çerkezköyden yazıyorum gereğinin ve çözümün yapılmasını canı gönülden istiyorum cevabınızı bekliyorum saygılarımla
06.12.2009

Anlaşmalı Kurumlar
Ak Sigorta
Ak Sigorta

Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası
T.C.Ziraat Bankası & T.Halk Bankası

 

[Hata Bildir]